Pacientui nustačius COVID-19, Panevėžio ligoninėje stabdomas guldymas į Neurologijos skyrių

Pacientui nustačius COVID-19, Panevėžio ligoninėje stabdomas guldymas į Neurologijos skyrių

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje trečiadienį viename iš Neurologijos skyrių pacientui, kurį buvo ruošiamasi nukreipti tolesniam reabilitaciniam gydymui, atlikus pakartotinį testavimą nustatytas koronavirusinis susirgimas COVID – 19, nors prieš 9 paras, kai pacientas buvo guldomas į ligoninę, jo testas buvo neigiamas.

Ligoninė praneša, kad šiuo metu pacientas yra izoliuotas, o 23 šio skyriaus pacientams ir 20 skyriaus darbuotojų atliktas privalomas testavimas. Rugsėjo 23-iosios vakare gauti šio testavimo rezultatai – tiek pacientų, tiek skyriaus darbuotojų testavimo rezultatai yra neigiami.

Aštuoni artimai su susirgusiu pacientu kontaktavę skyriaus darbuotojai šiuo metu yra saviizoliacijoje.
Visos skyriaus patalpos nedelsiant buvo dezinfekuotos, laikantis visų tokiems atvejams privalomų dezinfekcijos protokolo reikalavimų.

„Ryšium su susidariusia situacija ir siekiant maksimaliai apsaugoti pacientus, jų artimuosius ir ligoninės personalą nuo koronaviruso infekcijos plitimo, pacientų guldymas į Neurologijos skyrių yra sustabdomas 7 paroms. Neurologinė pagalba Respublikinėje Panevėžio ligoninėje ir toliau bus teikiama, tačiau hospitalizuojami bus tik tie pacientai, kurių sveikatos būklė reikalaus neatidėliotinos medikų pagalbos. Pacientų, besigydančių Neurologijos skyriuje, lankymas draudžiamas.

Ši tvarka ir visi draudimai galios vieną savaitę. Po to, priklausomai nuo epidemiologinės situacijos, šios nuostatos gali būti panaikintos“, – skelbiama ligoninės išplatintame pranešime.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų