P. Židonio nuotr.

Vaikų pasiplaukiojimą plaustu Senvagėje nutraukė gelbėtojai

Vaikų pasiplaukiojimą plaustu Senvagėje nutraukė gelbėtojai

Vaikų pasiplaukiojimas plaustu po rekonstruojamą Senvagę sukėlė ant kojų ir gyventojus, ir specialiąsias tarnybas.

Į Bendrąjį pagalbos centrą ketvirtadienį, keliolika minučių po 18 val., paskambinusi panevėžietė pranešė, jog pro buto langą matanti, kad Senvagėje mediniu plaustu plaukiojantys keturi vaikai nusiyrė toli nuo kranto. Jai pasirodė, kad vaikai yra pasimetę ir nebežino, ką daryti.

Į vietą atvykusiems ugniagesiams gelbėtojams pavyko vaikus prisikviesti parplaukti į krantą. Vaikai nepanikavo, tvirtino, kad jiems viskas gerai. Priplaukę prie kranto keturi maždaug 13-mečiai vaikai sėkmingai nuo plausto nulaipinti.

Jaunieji pramogautojai įspėti apie elgesį prie vandens.

Komentarai

  • Mane tai erzina Laisvės aikštėje su fontanais žaidžiantis vaikai, kada jie būtinai stengiasi užčiaupti fontano sroves, vaikai be kelnyčių, snargliuoti, dūksta be priežiūros ir atsargumo ,gal žiūrėsim kol pusiau skils kam galvytė. O kaip manote kiti. ? Ar mums visai tas pats ? Ar fontanai tik vaikučiams ?

  • Berniukai privalo saugoti savo kiaušinėlius nuo bet kokio sumušimo,sutrenkimo,jie neaugs, taip tampama nevaisingais, gėjukais ir kitos ligos. Negalima sėsti ant stiprios vandens srovės nei berniukams, nei mergaitėms. Nesistenkit su užpakaliuku užkišti srovės fontano purkštuke.Tėvai paaiškinkite.

  • o as asmeniskai dziaugiuosiu, nes laisves aiksteje verda gyvenimas, vaikai po fontana duodasi ir tai normalu,jie vaikai, is komentatoriu tai galima pamanyti, kad jus vaikysteje niekur savo pirstu nekisote, po balas nebraidete,sedejor namie priristi prie radiatoriu, tai tada uzuojauta, sunki jusu vaikyte buvo, vaikai tyrineja pasauli ir dziaugiasi vaikyste, kuri ko gero yra tikrai geresne dabar nei pries 50 metu, kavinese zmones sedi, penktadienio renginiai prasiedejo, miestas gyvas , o bumbekliai bumbekit namie, negadinkit gyvenimo savo bumbesiu

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų