Paaiškėjo miesto čempionas (foto galerija)

Panevėžio miesto vyrų stalo teniso čempionate dėl nugalėtojo vardo kovojo dvidešimt sportininkų. Iš pradžių stalo tenisininkai varžėsi pogrupiuose, o po to aštuoni stipriausieji tęsė kovas nuo ketvirtfinalio etapo.

Geriausiai iš visų dalyvių sekėsi Mindaugui Steponkui, kuris įveikęs visus varžovus tapo Panevėžio miesto čempionu. Varžybų nugalėtojas apgynė čempiono titulą.

Čempionato pusfinalyje M. Steponkus 3:0 įveikė Daną Šimkų, o finale, kur buvo rungtyniaujama iki 4 laimėtų partijų, 4:2 nugalėjo Martyną Glodenį. Pastarasis žaidėjas pakeliui link finalo pusfinalyje rezultatu 3:1 pranoko Gytį Knezių.

Pusfinaliuose nusileidę savo varžovams D. Šimkus ir G. Knezius tarpusavio susitikime išsiaiškino trečiosios vietos laimėtoją. Šį susitikimą laimėjęs rezultatu 3:0, G. Knezius Panevėžio miesto čempionate užėmė trečiąją vietą.

Kovoje dėl penktosios vietos Povilas Bagužis 3:0 įveikė Bronių Kišūną.

Miesto čempionate dalyviai nebuvo skirstomi į amžiaus grupes, todėl varžybose buvo galima išvysti ir labai jaunų, ir jau septyniasdešimt metų perkopusių stalo tenisininkų.