BNS nuotr.

P. Gražulis partrenkė moterį ir spruko iš įvykio vietos

P. Gražulis partrenkė moterį ir spruko iš įvykio vietos

Policijai pranešus, kad Seimo narys Petras Gražulis šeštadienį kliudė moterį, stumiančią vaikišką vežimėlį, o po to pasišalino iš įvykio vietos, seimūnas tikina pėsčiosios tiesiog nepastebėjęs.

„Išvažinėjau iš Rotundo gatvės į Gedimino prospektą, o ten žmonės kraustėsi daiktus, nes mugė jau baiginėjosi, tai bijojau užkliudyti daiktus ir taip labiau pažiūrėjau į dešinę pusę, o kad veidrodėliu priliečiau moterį, net nepastebėjau. Su manimi dar du žmonės mašinoje buvo ir irgi nepastebėjo“, – BNS sakė P. Gražulis.

Jis tikino, kad moteris pretenzijų neturėjo tik susirūpino, ar vairuotojas nėra išgėręs.

„Kaip man sakė policija, ji pretenzijų neturi, tik pagalvojo, gal išgėręs. Tai pasitikrinau blaivumą, nustatė, kad blaivus. Aš tos moters tikrai nepastebėjau ir labai atsiprašau, jeigu paskambins man ar susisieks, atsiprašysiu jos“, – tikino parlamentaras.

Policijos departamentas pranešė, kad moterį kliudęs „Lexus“ automobilis priklauso Seimo nariui Petrui Gražuliui.

Pareigūnai pranešimą apie įvykį gavo 20.30 val., o automobilį Seimo viešbučio aikštelėje rado 21.11 val. Po to, kai pareigūnai P. Gražuliui paskambino, jis priėjo prie policininkų ir pasitikrino blaivumą. Moteris medikų pagalbos atsisakė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

 

Komentarai

  • Žurnalistui.Antraštėmis nereikėtų klaidinti visuomenės.Vairuotojas moters nepartrenkė.Ji buvo kliudyta-arba pati užkliuvo- už mašinos veidrodėlio.

  • Kad taip žurnalistai aprašytų daug baisesnius E. Masiulio darbus… deja, apie Masiulį tyluma. O, jei koks, neįtinkantis valdžiai pilietis, tik užkliudė kitą pilietį, nors ir nepadaręs jokios žalos-skalambrina per visus laikraščius

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų