Orų horoskopas

Orų horoskopas

 

Sužinoti ateitį žmonės nori tam, kad labiau pasitikėtų dabartimi. Todėl daugumos akys krypsta į astrologiją ir meteorologiją.

Tačiau jei astrologai pasakoja vienai dvyliktajai pasaulio (pagal Zodiako ženklą), koks bus oras ar kokie vėjai siaus jų sieloje ir gyvenime, tai meteorologai prognozuoja būsimas temperatūras, kritulius ir oro srautų judėjimą realiame pasaulyje.  Jų sudaromą prognozę vaizdingai galima prilyginti orų horoskopui, tik jis tinka visiems Zodiako ženklams.

Reportažai iš turgaus su grybais nukrautais prekystaliais, žali lazdynų ar juodųjų serbentų pumpurai, vangios, bet nemiegančios musės ant palangės — tai ženklai, rodantys šių metų rudens temperatūros anomaliją. Tačiau tai kaip švytuoklė – mėnesių sandūros temperatūros prognozė rodo judėjimą link žemesnių, nei klimatinės normos reikšmių. Ateinančią savaitę oro temperatūros jau bus su minuso ženklu. Jeigu pirmadienis dar bus sąlyginai šiltas, tai kitomis dienomis iki savaitgalio naktimis galime sulaukti ir iki minus 6 laipsnių. O štai kritulių nesulauksime – rudeninė sausra tęsiasi.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų