Vežėjai žada, kad kelionė neprailgs, mat autobusai nauji, juose veikia kondicionierius, o sėdynės itin patogiai išsiskleidžia, be to, bus galima žiūrėti televizorių.

Oro uostai taps pasiekiami ranka

Oro uostai taps pasiekiami ranka

Dėl lietuviško klimato išdaigų ir kišenę draskančių kainų mūsų šalies kurortuose vis daugiau panevėžiečių atostogauti skrenda į šiltuosius kraštus. O svetur emigravę tautiečiai grįžta į gimtus namus. Vienintelis tokių kelionių nepatogumas – kelionė iki oro uosto ar atgal.

Važiuoti savo automobiliu ir jį palikti oro uosto saugojimo aikštelėje – gana brangus malonumas, o prašyti pagalbos draugų ar bičiulių ne visada smagu. Nuo šiol šiuos rūpesčius bus galima pamiršti – iš Panevėžio kasdien po kelis kartus kursuos patogūs ir nauji mikroautobusai iki pat Kauno bei Vilniaus oro uostų, o prireikus – ir iki Rygos oro uosto bei kelto.

Planuojama, kad į svarbiausius Lietuvos oro uostus mikroautobusai važiuos tris ar keturis kartus per parą (esant paklausai ir daugiau) – priklausomai nuo pagrindinių skrydžių tvarkaraščio bei sezono. Bus derinama taip, kad keleiviai be streso spėtų užsiregistruoti bagažą ir prieš kelionę šiek tiek atsipūsti.

Žmonės bus paimami nuo automobilių stovėjimo aikštelės prie „Draugystės“ stadiono Smėlynės gatvėje, o jeigu keleivių daugiau – ir prie  namų. Gyventojai kviečiami išlydėti artimuosius ar bičiulius – lydintiems asmenims kelionė kainuos tik į vieną pusę. Paslaugūs vairuotojai taip pat parveš ir atvykusiuosius – nuo oro uosto terminalo iki namų slenksčio Panevėžyje.

Vežėjai žada, kad kelionė neprailgs, mat autobusai nauji, juose veikia kondicionierius, o sėdynės itin patogiai išsiskleidžia, be to, bus galima žiūrėti televizorių.

Siekiant išvengti nepatogumų prieš kelionę, siūloma iš anksto registruotis vietas ir norimą kelionės datą bei laiką internetinėje svetainėje www.skybus.lt. Ten taip pat galima rasti visą reikiamą informaciją apie tvarkaraščius, kainas ir rezervavimą.

Beje, paslaugūs bei patyrę vairuotojai ir nauji autobusai laukia ir norinčiųjų pakeliauti po Lietuvą ar ieškančiųjų didesnio transporto šventėms. Patogūs 18–20 vietų autobusai – idealus pasirinkimas kolegų ar draugų išvykoms, vestuvėms, krikštynoms, bernvakariams ar mergvakariams, taip pat įvairioms kitoms šventėms.

Firma „Zimbravos“ transportas garantuoja saugią ir patikimą kelionę, jums telieka išsirinkti maršrutą. Mes vairuojam, jūs skrendat!

Komentarai

  • Super!

  • Paziuresim ar turi leidima.?

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų