Asociatyvi "Sekundės" nuotr.

Ore – pavojingi teršalai

Ore – pavojingi teršalai

Jau porą savaičių laikantis sausiems orams, kvėpuoti darosi vis sunkiau. Panevėžyje fiksuojama gerokai didesnė, nei leidžia normos, kietųjų dalelių koncentracija ore.

Tam pastebėti nereikia nė specialių matavimų – rytais ir vakarais mieste smogas matomas net plika akimi.

Panevėžietė Agnė Mataitienė pasakoja naktį ne juokais išsigandusi gaisro daugiabutyje. Marijonų gatvėje gyvenanti Agnė pasakoja naktį į antradienį miegamajame nakčiai palikusi lango mikroventiliaciją. Pabudusi apie 2 val. užuodė koktų dūmų kvapą. Pasak moters, įspūdis buvo toks, tarsi kažkas degintų laužą. Išėjusi į balkoną, dūmų tvaiką užuodė ir lauke.

„Tik tada supratau, kad miestas skęsta smoge. Nors arti net nėra privačių namų, bet teršalai tikriausiai plačiai pasklidę pažeme“, – pasakojo „Sekundės“ redakcijai paskambinusi A. Mataitienė.

Smogą antradienio rytą tiesiog plika akimi matė ir panevėžiečiai, gyvenantys miesto centre.

Visą straipsnį skaitykite kovo 23 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Ar kas mate didziosiose gatvese,kad plautu gatve?As ne.Uztat pravaziuojant masinoms palyla nuodingu dulkiu stulpas,kuri sukvepuojam mes.Privciu namu gyventojai irgi nepagaili musu sveikatos.Is kvapo galim suprasti kuo kurena,tai plastiko atliekos,anglys,skudurai.Ypac nuodyja vakarais,nes nesimatys kokie juodi dumai kyla.Klausimas-kas visa tai turi suziureti ir padaryti,kad taip nebutu,o nekaltinti gamtos,jog neatsiucia vejo,kad nupustu.

  • Kaukes reikia deveti ir daznai keisti. O tai pilnos gatves, parduotuves ir autobusai nevaldomu pijoku ir ju moteryciu, o mieste vos 2 policijos masinytes. Komentaruose siaucia girtuokliu berasciai….

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų