Orai: savaitgalį skėtis pravers ne tik nuo saulės

Orai: savaitgalį skėtis pravers ne tik nuo saulės

Pro vakarinius, pietvakarinius ir pietinius šalies rajonus atkeliauja krituliai ir perkūnija. Vietomis palis gausiai, perkūnijos metu sustiprės vėjas, galima kruša. Vakaro metu lietaus ir perkūnijos debesys pasislinks giliau į šalį.

Laiką leidžiantys gamtoje šiandien minėtose vietovėse turėtų būti atidesni. Dažniau dairykitės į dangų, o pastebėję besiartinančius lietaus ir perkūnijos debesys, susiraskite saugią pastogę. Nesimaudykite žaibuojant ir nesislpėkite po medžiais.

Vilniuje dieną bus apie 30, Kaune ir Panevėžyje apie 29 laipsnius karščio. Šiauliuose oras šils iki 28, Klaipėdoje iki 25 laipsnių.

Sekmadienio naktį vietomis, dienos metu daugelyje vietovių numatomas lietus, perkūnija. Suksis gaivesnis šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas.

Naktį temperatūra pažemės iki 14–18 laipsnių šilumos. Vietomis nusidrieks rūkas.

Dieną alinantis karštis bus šiek tiek mažesnis. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras šils iki 27, Šiauliuose iki 26 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 21 laipsnį šilumos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų