Organizatorių nuotr.

„Olimpo“ komanda tapo Lietuvos čempione

Panevėžio „Olimpo“ komanda puikiai pasirodė šių metų Lietuvos ledo ritulio čempionate. Savaitgalį Šiauliuose vykusiose finalo ketverto varžybose panevėžiečiai užtikrintai laimėjo tiek pusfinalio, tiek finalo rungtynes ir tapo šalies čempionais.

Pasibaigė septintasis Lietuvos ledo ritulio veteranų čempionatas, jame triumfavo tapo Panevėžio „Olimpo“ komanda.

Čempionate varžėsi šeši kolektyvai, suskirstyti į dvi grupes. A grupėje kovojo Vilniaus „Ober-Haus“, Panevėžio „Olimpas“ ir „Kaunas Hockey“, o B grupėje – Kauno „Bizonai“, Ledo ritulio klubas iš Plungės (LRK) ir „Zarasai-Vasaknos“.

Savo grupėje panevėžiečiai pasiekė dvi užtikrintas pergales, užėmė pirmąją vietą. „Olimpas“ 5:0 nugalėjo „Kaunas Hockey“ bei 5:1 – Vilniaus „Ober-Haus“. Šioje grupėje antrąją vietą užėmė „Kaunas Hockey“, 5:2 įveikęs Vilniaus „Ober-Haus“. Iš A grupės į finalo ketvertą pateko panevėžiečiai ir kauniečiai.

Vasario 10 dieną sukako dvidešimt metų, kai Panevėžio komanda pradėjo savo gyvavimą. Šio jubiliejaus proga norime kuo geriau pasirodyti šalies veteranų čempionate. Pirmąjį žingsnį žengėme sėkmingai ir dabar finaliniame ketverte stengsimės kovoti dėl pačių aukščiausių vietų. Prieš ketverius metus „Olimpui“ pavyko iškovoti pirmąją vietą Lietuvos veteranų čempionate. Stengsimės tą laimėjimą pakartoti ir šiais mums įsimintinais metais“, – prieš finalo ketverto varžybas „Sekundei“ sakė „Olimpo“ veteranų komandos vadovas Artūras Blažinskas.

Daug atkaklesnė kova dėl teisės žaisti finalo ketverte vyko B grupėje, kur nė vienai iš trijų komandų nepavyko surinkti maksimalaus taškų kraičio. Surinkusi 4 taškus grupės nugalėtoja tapo Plungės ledo ritulio klubo ekipa. Plungiškiai 5:3 nugalėjo „Zarasus-Vasaknas“, bet 3:4 po pratęsimo nusileido Kauno „Bizonams“. Jungtinė „Zarasų-Vasaknų“ komanda sugebėjo užimti antrąją vietą, lemiamose rungtynėse 3:1 palaužusi Kauno „Bizonus“.

Finalo ketverte, vykusiame Šiaulių „Akropolio“ ledo arenoje, žaidė Panevėžio „Olimpas“, „Kaunas Hockey“, Plungės LRK ir „Zarasai-Vasaknos“.

Pusfinalyje „Olimpas“ devynių įvarčių skirtumu 11:2 sutriuškino Plungės LRK. Nugalėtojams penkis įvarčius pelnė Andris Jansonas. Tris kartus pasižymėjo Darius Janušonis, po sykį – Dainius Jankauskas, Robertas Dembinskis ir Ernoldas Baltaragis.

Lengvai įveikę plungiškius panevėžiečiai finale susitiko su „Kaunas Hockey“ ekipa, kuri kitame pusfinalyje rezultatu 3:0 nugalėjo komandą „Zarasai-Vasaknos“.

Olimpas“ 4:0 laimėjo finalo rungtynes ir trečią kartą iškovojo Lietuvos veteranų ledo ritulio čempionato aukso medalius. Susitikime su kauniečiais nugalėtojams du įvarčius pelnė Audrius Deksnys, po vieną – Andris Jansonas ir Ernoldas Baltaragis.

Šiame itin sėkmingai „Olimpui“ pasibaigusiame sezone komandai atstovavo Viktoras Krivobokas, Ramūnas Baltrūnas, Arūnas Verkelis, Audrius Deksnys, Darius Janušonis, Vytautas Paurys, Dainius Jankauskas, Tomas Jasinevičius, Igoris Afanasjevas, Robertas Dembinskis, Artūras Blažinskas, Garijus Makarovas, Sigitas Kazlauskas, Ernoldas Baltaragis, Andris Jansonas, Arsenas Zikas, Renaldas Pelanis, Rimas Sakaitis, Sigutis Siudikas, Sigitas Kazlauskas, Genadijus Fetingovas, Alvydas Šablinskas, Jonas Stasiūnas, Saulius Limontas.