„Olimpo“ komanda iškovojo dvi pergales (foto galerija)

Tęsiasi naujasis Aukštaitijos Hockey lygos (AHL) sezonas, jame dalyvauja ir dvi Panevėžio miesto komandos. Jau trečią sezoną rengiamose AHL varžybose šiemet varžosi aštuonios ekipos.

Šiame sezone AHL rungtyniauja Panevėžio „Olimpas“, Panevėžio „Rėkliai-Farmtrac“, Rokiškio „Feniksas“, Šiaulių „Ledo linija“, Juodupės „Juodupė“, „Kaunas Hockey-2“ ir Rokiškio „Rokiškis“.

Užpernai panevėžiečių iniciatyva buvo įkurta Aukštaitijos Hockey lyga (AHL) – mėgėjų lyga, kurioje varžėsi taip pat septyni kolektyvai. Toks pat komandų skaičius buvo ir antrajame lygos sezone.

Šiame sezone Aukštaitijos Hockey lygoje (AHL) jau sužaista keletas susitikimų. Kaip ir ankstesniuose dviejuose sezonuose varžybos vyks dviejų ratų sistema, o didžioji dauguma susitikimų žaidžiami Panevėžio ledo arenoje.

Po pralaimėjimo čempionato starte 2:12 (0:3, 1:4, 1:5) Rokiškio rajono „Juodupės“ komandai Panevėžio „Olimpas“ iškovojo dvi pergales paeiliui.

Panevėžiečiai itin atkakliose rungtynėse po pratęsimo rezultatu 5:4 (2:1, 0:2, 2:1, 1:0) įveikė Rokiškio „Feniksą“. Šiame mače kelis kartus keitėsi pirmaujanti komanda. Paskutinę pagrindinio laiko minutę rokiškėnai pirmavo 4:3, bet iki finalinės sirenos likus žaisti 50 sekundžių panevėžiečiai rezultatą išlygino. Pratęsime geriau sekėsi aikštės šeimininkams, kurie pelnę įvartį šventė pirmąją pergalę AHL pirmenybėse.

Nugalėtojams šiame susitikime įvarčius pelnė Dainius Jankauskas, Lukas Butkus, Tadas Radvila, Vladislovas Rudzinskas ir Laurynas Tribaldovas.

„Fenikso“ komandoje pasižymėjo Sergejus Obožinas, Laurynas Mikšys, Nikolajus Gusevas ir Dainius Silickis.

Dar vieną pergalę „Olimpas“ pasiekė Panevėžio miesto derbyje akistatoje su komanda „Rėkliai-Farmtrac“. Šias rungtynes „Olimpas“ laimėjo 2:0 (1:0, 0:0, 1:0). Nugalėtojų ekipoje tiksliais smūgiais pasižymėjo Nikita Garetskis ir Vytautas Paurys.

Panevėžio miesto komandos žaidė tokių sudėčių.

„Olimpas“: Viktoras Krivobokas, Arūnas Verkelis, Vytautas Paurys, Sigutis Siudikas, Dainius Jankauskas, Valentinas Bliukis, Arvydas Šablinskas, Valdas Buterlevičius, Artūras Blažinskas, Nikita Garetskis, Jonas Stasiūnas, Arsenas Zikas, Egidijus Pauliukas, Benas Jankauskas, Renaldas Pelanis, Zigmantas Rapkevičius.

„Rėkliai-Farmtrac“: Einaras Pavlijus, Aurimas Šukys, Rimantas Ežerskis, Marijus Žiaugra, Aidas Vikštis, Rolandas Brazdžiūnas, Sigitas Baltušis, Egidijus Baltušnikas, Aurimas Kulvinskas, Vaidas Kavaliauskas, Julius Paškonis, Robertas Garbauskas, Ričardas Žiurlys, Tomas Buterlevičius, Armandas Pavlijus, Nerijus Mažeikis, Almantas Pakalnis, Audrius Ribokas.

Dar viename susitikime „Rėkliai-Farmtrac“ 3:14 (1:5, 0:6, 2:3) nusileido Šiaulių „Ledo linijai“. Du įvarčius panevėžiečiams pelnė Ričardas Žiurlys, vieną – Andris Jansonas.

Kiekvienai komandai sužaidus po keletą susitikimų, vienintelis „Rokiškio“ klubas šiame sezone dar neprarado taškų. Rokiškėnai laimėjo abejas rungtynes įspūdingu bendru įvarčių santykiu 31:3.