Olimpietis R. Kančys pateko į pasaulio lengvosios atletikos čempionatą

Olimpietis R. Kančys pateko į pasaulio lengvosios atletikos čempionatą

Pirmajame šių metų starte, šį sekmadienį vykusiame legendiniame Hanoverio maratone, lietuvis Remigijus Kančys dar kartelį įrodė, kad yra geriausias ilgų distancijų bėgikas Lietuvoje.

2:13.12 tiek prireikė, kad atletas įveiktų maratono distanciją – 42,195 km.

Tai yra geriausias šių metų Lietuvos maratono bėgikų pasiektas laikas, plačiai atvėręs atletui duris į rugpjūčio mėnesį vyksiantį Pasaulio lengvosios atletikos čempionatą. Tai įsimintina diena Lietuvos bėgimui.

Olimpietis Remigijus Kančys – pirmas lietuvis vyras, po 12 metų pertraukos patekęs į Olimpinių žaidynių maratoną. 2016 metais Rio De Žaneire Remigijus pakeitė Lietuvos bėgimo istoriją, pasiekdamas geriausią Nepriklausomos Lietuvos olimpinio maratono laiką – 2:21:10.

Remigijus yra Lietuvos maratonų čempionas ir 2014 m. Vilniaus maratono nugalėtojas. Geriausias atleto maratono įveikimo laikas: 2:15:39, – pasiektas 2015 m. Berlyno maratone.

Rugpjūčio 6d., po ilgos pertraukos, Lietuvos maratonininkai Ignas Brasevičius ir Remigijus Kančys Lietuvai atstovaus Londone vyksiančiame Pasaulio čempionato maratone.

Remigijus Kančys yra Kauno sporto mokyklos „Startas“ ir „Kauno Maratono“ lengvosios atletikos klubo treneris. Atletas yra aktyvus vietinių bendruomenių narys. Jo kuruojamas projektas „Olimpinės Svajonės Link“ yra skirtas skatinti bėgimo kultūrą ir palaikyti bėgimu besimėgaujančius žmones.

Atletas grįžta į Lietuvą balandžio 10 d. 23.45 val. Lėktuvas iš Frankfurto leisis Vilniaus oro uoste.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų