G. Kartano nuotr.

Oficialiai atidarytas Vytauto Žemkalnio gimnazijos stadiono aikštynas

Oficialiai atidarytas Vytauto Žemkalnio gimnazijos stadiono aikštynas

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas bei kiti garbūs svečiai oficialiai atidarė Vytauto Žemkalnio gimnazijos stadiono aikštyną.

„Visada smagu susitikti ir pasidžiaugti atsinaujinančiu miestu. Kasmet Panevėžyje vis daugėja gražėjančių viešųjų erdvių, modernizuotų pastatų, matome ir vis daugiau atnaujintų sporto infrastruktūros objektų. Turime aiškų tikslą – nuosekliai ir intensyviai modernizuoti sporto objektus.

Dėkojame Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai už prisidėjimą ir pagalbą tikslo siekiant. Šis stadionas bus prieinamas ne tik Vytauto Žemkalnio gimnazijos, bet ir Raimondo Sargūno sporto gimnazijos moksleiviams, Panevėžio sporto centro ugdytiniams bei miesto bendruomenei. Tikiuosi, kad panevėžiečiai stadionu aktyviai naudosis ir pamėgs čia leisti laiką. Tad sėkmės ir gero laiko sportuojant“, – sveikinimo kalbą sakė meras R. Račkauskas.

Atnaujinant stadiono aikštyną įrengti lengvosios ir sunkiosios atletikų sektoriai – trumpų bei ilgų distancijų bėgimo takeliai, šuolių į tolį, aukštį, trišuolių, rutulio stūmimo vietos, universali aikštelė, kurioje įrengtos rankinio / mini futbolo, tinklinio, teniso, krepšinio aikštelės, įrengti treniruokliai.

Vytauto Žemkalnio gimnazijos stadiono aikštyno atnaujinimo darbus už 558 tūkst. 991 Eur atliko UAB „Rolana“. Stadiono atnaujinimo darbams atlikti Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skyrė 232 tūkst. Eur, likusią dalį – per 326 tūkst. Eur – prisidėjo Panevėžio miesto savivaldybė.

Galerija

Komentarai

  • O kur mokyklos direktorius? Ar tik ne merui jis nepatinka?

    • atostogauja.

      • Rudenį? 😀 aha

        • tai gi Turkijoje – pats tas.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų