Oficialiai atidarytas lengvosios atletikos maniežas

Oficialiai atidarytas lengvosios atletikos maniežas

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius, disko metikas, LR Seimo narys Virgilijus Alekna ir kiti garbūs svečiai iškilmingai atidarė lengvosios atletikos maniežą.

„Nesuklysiu sakydamas, kad su nekantrumu laukėme, kol rekonstruotas lengvosios atletikos maniežas vėl atvers duris. Ir šiandien yra ta diena, kai galime pasidžiaugti dar vienu atnaujintu sporto objektu Panevėžyje. Mūsų miestas gali didžiuotis, jog turime daug erdvių pritaikytų aktyviam gyvenimo būdui. Tikiu, kad ir čia paruoštos tokios patogios, puikiai pritaikytos patalpos panevėžiečiams taps dar vienu traukos tašku sportuoti, o rimtai užsiimantiems sportu maniežas bus tramplinu siekiant aukščiausių rezultatų. Naudodamasis proga noriu padėkoti Vyriausybei, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai, rangovams už sklandų bendradarbiavimą vystant Panevėžio miesto sporto infrastruktūrą. Sveikinu sporto bendruomenę ir linkiu puikaus laiko sportuojant ir gerai leidžiant laiką čia “, – sveikinimo kalbą sakė meras R. Račkauskas.

Atnaujinant lengvosios atletikos maniežą buvo sutvarkytos administracinės patalpos, persirengimo kambariai, elektros instaliacija, apšvietimas, santechnika, pakeista stogo danga, sutvarkytas pastato su priestatu fasadas, atnaujinti inžineriniai tinklai, nupirktas reikalingas inventorius ir įranga, įsigytas LED ekranas, įrengta nauja maniežo danga, sutvarkytas žiūrovų sektorius, atliktas sienų remontas, pagerintos sportininkų persirengimo sąlygos ir kt.

Lengvosios atletikos maniežo modernizavimo darbams atlikti iš valstybės ir miesto biudžeto buvo skirta daugiau kaip 2,4 mln. Eur.

Po iškilmingo lengvosios atletikos atidarymo renginio vyko Panevėžio žiemos akvatlonas, kurį organizuoja Panevėžio triatlono klubas „Tri-Fun“, Panevėžio sporto centras drauge su Panevėžio miesto savivaldybe. Tai pirmasis etapas trijų žiemos akvatlono varžybų serijoje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų