Nutraukta šešių nelaimėtų mačų serija: „Panevėžys“ įveikė „Pakruojį“

„Panevėžio“ futbolininkai 20-ojo turo rungtynėse, namuose, susitiko su „Pakruojo“ komanda. Po įnirtingos kovos pergalę šventė šeimininkai, įveikę varžovus rezultatu – 1:0 (0:0).

Pirmajame rungtynių kėlinyje pranašesni buvo „Panevėžio“ futbolininkai, kurie turėjo dvi puikias progas pasižymėti, tačiau tiek T. Markevičiaus, tiek E. Tamulevičiaus smūgius atrėmė „Pakruojo“ vartininkas. Nors pirmajame kėlinyje komandos nebuvo užsidariusios gynyboje, tačiau nei vieniems, nei kitiems pasižymėti nepavyko.

Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė ir iniciatyva perėmė svečiai iš Pakruojo.

Vos tik prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui, „Pakruojo“ futbolininkai įnirtingai pradėjo spausti panevėžiečius. Po perdavimo iš dešinio aikštės krašto svečiai bandė smūgiuoti galva, tačiau smūgis buvo ne tikslus. Po šio smūgio galva sekė dar dvi atakos dešiniu kraštu, abiejų atakų metu svečių žaidėjams pavykdavo smūgiuoti, bet abu kartus į kamuolį reagavo M.Suvaizdis.

Tuo svečių atakos nesibaigė, nes sužaidus dar keletą minučių, „Pakruojo“ futbolininkams pavyko atlikti dar du smūgius į vartų plotą, tačiau ir vėl puikiai sužaidė M. Suvaizdis, likvidavęs pavojų.

Kėlinio eigoje svečiai dar turėjo kelias progas, tačiau didesnio pavojaus „Panevėžio“ vartams nekilo. Tuo tarpu šeimininkai bandė regzti atakas, tačiau visi bandymai buvo nesėkmingi.

Tiksint jau paskutinėms pagrindinio laiko minutėms krito vienintelis šių rungtynių įvartis. Į kontrataką pasileidę panevėžiečiai perdavė kamuolį R.Misiūnui, kuris maždaug nuo 30 metrų ribos, po rikošeto, perkėlė kamuolį per „Pakruojo“ vartininką ir išvedė savo komandą į priekį – 1:0.

Panevėžio „Panevėžys“ – Pakruojo „Pakruojis“ 1:0 (0:0).

LFF I lyga, XX turas, Panevėžys

90` [1:0] Ronaldas Misiūnas.

„Panevėžio“ sudėtis:Marius Suvaizdis, Rigobertas Songas, Domantas Nebilevičius, Mantas Savėnas, Žilvinas Banys, Tadas Markevičius(89` Rokas Lazdinauskas), Ronaldas Misiūnas, Roland Bilala(61` Mindaugas Butkus), Ricardo Carvalho Ferreira, Edvardas Tamulevičius, Arnas Ribokas.

Kitas LFF Pirmos lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais namuose šį penktadienį, rugpjūčio 18 dieną, prieš Utenos „Utenio B“ ekipą. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 19 valandą.