P. Židonio nuotr.

Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai – dviem panevėžiečiams

Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai – dviem panevėžiečiams

Šiais metais sugrįžta tradiciniai Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai.

Vilniaus rotušėje trečiadienį už nuopelnus Lietuvos sveikatos sistemai, taip pat sėkmingą kovą su COVID-19 pandemija bus apdovanota beveik 80 šalies gydytojų, slaugytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų.

Apdovanojimai bus įteikti ir dviem panevėžiečiams medikams: Respublikinės Panevėžio ligoninės II Neurologijos skyriaus vedėjui Linui Masiliūnui ir tos pačios gydymo įstaigos Operacinių skyriaus vyresniajai slaugytojai Daivai Bartkienei.

Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio teigimu, šis renginys – prasmingas akcentas tarp dviejų minėtinų datų: Lietuvos medicinos darbuotojų dienos ir Tarptautinės slaugytojų dienos.

„Labai džiaugiuosi šiuo renginiu – jau vien galimybė čia būtų gyvai yra dar vienas patvirtinimas, kad visos negandos įveikiamos, suvienijus drąsą, valią, pašaukimą ir profesionalumą. Man bus didelė garbė padėkoti iškiliausioms sveikatos sistemos asmenybėms, o šis renginys tebus prasminga šventė ne tik į pačią Vilniaus širdį atvykusiems nominantams, bet ir mūsų atsidavusiai medikų bendruomenei bei visiems Lietuvos gyventojams“, – sako Nusipelniusių Lietuvos medikų ženklus įteiksiantis sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai vyksta nuo 2004 metų.

Per visą apdovanojimų istoriją Nusipelniusių Lietuvos medikų vardai kartu su šių metų nominantais suteikti 311 gydytojų, 83 slaugytojams ir 368 sveikatos apsaugos darbuotojams.

Komentarai

  • Soc. tikle kitas Panevezio gyd. dalijosi kad gaus apdovanojima. Kaip cia taip?

  • D. Bartkienė – nusipelniusi medikė?! Ar jūs rimtai čia?! Pradėkime nuo to, kad ši ponia yra eilinė, tiesa, vietinei valdžiai iki begalybės lojali, slaugytojų vyresnioji…viena iš keliasdešimt esančių.

    Jos tikrasis „talentas“ – tarybinis, mužikiškas mobingas. Toks išlaikytas, tame pačiame stiliuje, kaip ir ligoninės diriko…nuolatinis rėkimas, arogancija, nemandagumas, priekabiavimai – tai tik keli apibūdinimai iš galimų. Jums patiktų pamatyti rytinius „pasitarimus“ – visi išrikiuoti prie sienos, ponia eina ir pakeltu tonu rėkia

    Pamenate operacinės darbuotoją, rastą pasikorusi miške? Aš jau irgi beveik nebepamenu, nes viskas nutilo nurimo, jis gi buvo „toks keistas“ ir pan…va prie ko priveda jautrius žmones tokie „Metų medikai“.

    Ne visi kariasi, kiti meta tokį darbą, dar kiti jau žino, kur eina, todėl…niekas ir nebeateina dirbti, išskyrus ukrainietes

    Jei netikite, paklauskite savo pažįstamų medikų, dirbančių RPL Operaciniame bloke. Iš šimto žmonių visi pasakys tą patį. Bet yra ir gera žinia – po apdovanojimų dažnai seka ir pensija, ir „viso gero, pavargau aš čia su jumis“, ir pan. To visiems tokiems tarybiniams pseudovadovams ir linkiu

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų