Nusileido čempionato lyderiams (foto galerija)

Lietuvos rankinio lygos čempionate dar vieną susitikimą sužaidė Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“. Savo aikštėje rungtyniavę panevėžiečiai 23:35 (13:17) nusileido Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rankininkams.

Svečiai nuo pat pirmųjų kėlinio minučių didino pranašumą iki saugesnės 4 įvarčių persvaros (7:3, 10:16). Tačiau to alytiškiams neužteko ir komandas greitai jau skyrė 7 įvarčiai (15:8). Pirmojo kėlinio pabaigoje „Grifo“ rankininkams pavyko sumažinti alytiškių persvarą iki 4 įvarčių ir užbaigti pirmąjį kėlinį rezultatu 17:13.

Antrojo kėlinio pradžioje žaidimas buvo banguotas, tačiau aikštelės šeimininkams „varsiečių“ pasivyti arčiau nei 3 įvarčiais nepavyko (19:13, 19:16, 23:17). Po pavojingo „Grifo“ priartėjimo dzūkai sparčiai didino savo persvarą, nepalikdami daugiau vilčių Panevėžio komandai (27:19, 32:20). Rungtynės baigėsi Alytaus „Varsos-Stronglaso“ pergale – 35:23. Po šios pergalės alytiškiai turnyro lentelėje pakilo į antrąją vietą.

Alytaus komandos žaidimas šiandien buvo labai solidus. Patyrę žaidėjai ieškojo ir išnaudojo šimtaprocentines progas. Jie nedarė skubotų klaidų, kurias darė mūsų jauni žaidėjai. Mums trūko iš toli atakuojančių žaidėjų. Su Alytaus gynyba tik greitomis atakomis ir aštriu žaidimu šiandien laimėti tikimybės nebuvo“, – teigė Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ vyriausiasis treneris Mindaugas Vėta.

Rungtynes pavadinčiau permainingomis. Sunku komandai susigroti, žaidžiame su pertraukomis, karantinui prasidėjus ne visi žaidėjai treniruojasi, o keturių žaidėjų šiose rungtynėse neturėjome. Čempionatas turi tęstis, tad žaidžiame, bandome ir matysime, kaip bus toliau“, – komentavo Alytaus „Varsos-Stronglaso“ strategas Egidijus Petkevičius.

Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“: Danielius Kairys 5, Egidijus Narakas 4, Ignas Storukas, Mindaugas Barzdenis ir Titas Janušonis po 3, Eligijus Leveika ir Mindaugas Rutkauskas po 2, Žilvinas Maslauskas 1.

8. Utenos „Utena“                          7   140:326   0

Artimiausias Lietuvos vyrų rankinio lygos rungtynes Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“ žais gruodžio 12 dieną išvykoje su Vilniaus „Šviesa“.