Nuotolinis mokymas koreguoja vaikų savijautą.

Nuotolinis mokymas koreguoja vaikų savijautą.

Paskelbus karantiną, vaikams pradėjus mokslus nuotoliniu būdu, tėveliai ima pastebėti pakitusį vaikų elgesį. O ir patys vaikai ima skųstis blogesniu miegu, galvos, akių skausmu, suprastėjusiu regėjimu.

Ilgas darbas kompiuteriu, skaitymas smulkiu šriftu silpnai apšviestose patalpose silpnina regėjimą ne tik vaikams, paaugliams, bet ir suaugusiesiems. Mažiesiems nenormuotas darbas kompiuteriu ar kitais išmaniaisiais įrenginiais gali paskatinti trumparegystės ar kitos akių ligos vystymąsi. Daug ir ilgai žiūrint į kompiuterio, telefono, planšetės ekraną, vaikams įsitempia akių raumenys, dėl to gali išsivystyti akių raumenų spazmas.

Daug dirbantys kompiuteriu ar kitais išmaniaisiais įrenginiais žmonės turėtų daryti pertraukėles bent penkias minutes per valandą. Nukreipti žvilgsnį už lango, į tolį. Labai naudingos akių mankštos. Nereikėtų užmiršti subalansuotos mitybos, švarios, gerai apšviestos bei fiziologiškai saugios darbo aplinkos.

Tėveliai, pastebėję, kad jų vaikai žiūri arti prisikišę, dažnai trina akis, akys būna paraudusios, traiškanotos, ilgai nedelsdami turėtų konsultuotis su gydytojais oftalmologais.

Daugiau informacijos rasite www.musuakys.lt. Galite pasikonsultuoti telefonu 8-694-88811, arba užsukti adresu Nemuno 79, Panevėžys.

Akių ligų klinika „Mūsų akys“

Akių ligų klinika „Mūsų akys“

Komentarai

  • Taip. Jau aišku tapo, kad po nuotolinio mokymo mūsų vaikai ir apžlibę ir su nervine įtampa, ir su išsekusiu organizmu liks. Mažai juda, sėdi kambaryje 9 kv. m., nebeturi apetito, blogai miega. Praradę vaikišką optimizmą ir motyvaciją. Mes, tėvai, t.p. sėdime kartu. Daugelis mokomės kartu, o kiti sėdi dėl to, kad nedirba ir neturi pinigų vaikų sąlygoms pagerinti. Ir dar nežino kada bus pajkviesti į darbus. Treti jau dairosi bilietų skrydžiams į pomidorų plantacijas ar vištų gaudymą…Šeimos nariai persipykę tarpusavyje dėl nepritekliaus. Taigi. Tiek to džiaugsmo.

    • va ir pamatė visa Lietuva kad mokytojai yra nacionalinė vertybė.

  • Verkšlena silpnieji, kurių stuburas netvirtas. Jiems visą laiką viskas negerai. Visi blogi, tik jie teisūs. O dažniausia tokie gyvenime nieko nėra pasiekę, nes visur plaukė pasroviui. Jie nieko neduoda visuomenei, tik jiems duok. Mūsų vaikai yra guvūs, nėra apžlibę. Turiu vaikaitį – jis iniciatyvus, gražiai dirba nuotoliniu būdu. Komentatoriaus YLOS aprašyta aplinka būdinga prastoms šeimoms, kuriose tėvai tinkamai neauklėja savo vaikų. Ten ir nervingumas, dažnai kilęs dėl netinkamo gyvenimo būdo. Todėl tokios šeimos tipą nereikia primesti visiems

    • Atsakyti
  • Reikia būti tvirtiems. Kai Lietuvai tampa sunku, ji susivienija. Geros nuotaikos!

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų