Nuomonė internete atsirūgo verslui

Nuomonė internete atsirūgo verslui

Laisvas žodis – brangus. Tuo tiesiogiai įsitikino panevėžietis Igoris Kuzmickij, kurio komentarai socialiniuose tinkluose lėmė, kad smulkusis verslininkas nebegali savo paslaugų pristatyti daugiau nei 4000 savo klientų internete.

I. Kuzmickij nuomone, prieš kelis mėnesius darbą pradėję interneto pareigūnai tik gaišta laiką ieškodami teisybės virtualioje realybėje, o štai visų mėgstami socialiniai tinklai nežaidžia ir kerta net ten, kur įstatymų ribos nebūtinai yra perliptos.

Automobilių detalėmis prekiaujantis panevėžietis ne pirmi metai dirba šiame versle. Pastaruosius metus dėl karantino jis daugiausia pirkėjų susirasdavo internete. Gyva prekyba ištisus mėnesius buvo apribota pandemijos, o socialiniuose tinkluose I. Kuzmickiui tapo netgi paprasčiau vykdyti užsakymus.

Tačiau jau daugiau nei du mėnesius verslininko paskyros viename populiariausių socialinių tinklų užblokuotos. Gegužės 18-ąją Igoris sulaukė pranešimo, kad, skelbdamas viešą informaciją, nusižengė socialinio tinklo naudojimo taisyklėms.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 3 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Ko jis dar tikisi, jei komentaruose dergė Lietuvą? Prekiauk ten ką šlovinai

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų