V. Bulaičio nuotr.

Nuo rugsėjo – nemokami pietūs pirmokams ir priešmokyklinukams

Nuo rugsėjo – nemokami pietūs pirmokams ir priešmokyklinukams

Pasikeitus Socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostatoms, nuo rugsėjo 1 dienos teisę gauti nemokamus pietus turi pirmųjų klasių moksleiviai ir lopšelių-darželių priešmokyklinių grupių auklėtiniai. Nemokami pietūs skiriami nepriklausomai nuo šeimos gaunamų pajamų.

Jei tėveliai dar nespėjo susitvarkyti dokumentų, kad jų pirmokėliai ar priešmokyklinukai gautų nemokamus pietus, kviečiame suskubti tai padaryti. Prašymą Socialinių reikalų skyriui gali pateikti vienas iš mokinio tėvų, globėjų ar kitų bendrai gyvenančių pilnamečių asmenų“, – sako Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Į Socialinės paramos skyrių turi teisę kreiptis pareiškėjai, deklaravę gyvenamąją vietą Panevėžyje arba įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą mieste, arba faktiškai gyvenantieji čia (net jei nedeklaravo gyvenamosios vietos ar neįtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą). Prašymus tokiai socialinei paramai gauti panevėžiečiai Savivaldybei turėtų teikti kuo greičiau.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų