Nuo rudens – nemokami pietūs priešmokyklinukams ir pirmokams

Nuo rudens – nemokami pietūs priešmokyklinukams ir pirmokams

Panevėžio miesto savivaldybė praneša: pasikeitus Socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostatoms, nuo rugsėjo 1 dienos teisę gauti nemokamus pietus turi pirmųjų klasių moksleiviai ir lopšelių-darželių priešmokyklinių grupių auklėtiniai. Nemokami pietūs skiriami nepriklausomai nuo šeimos gaunamų pajamų.

Jeigu norite, kad jūsų vaikas (globotinis) gautų nemokamus pietus, reikia pateikti prašymą Socialinių reikalų skyriui. Prašymą gali pateikti vienas iš mokinio tėvų, globėjų ar kitų bendrai gyvenančių pilnamečių asmenų.

Į skyrių turi teisę kreiptis pareiškėjai, deklaravę gyvenamąją vietą Panevėžyje arba įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą mieste, arba faktiškai gyvenantieji čia (net jei nedeklaravo gyvenamosios vietos ar neįtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą). Prašymus kviečiame teikti jau dabar.

Siūlome dokumentus pateikti nuotoliniu būdu – per socialinės paramos šeimai informacinę sistemą www.spis.lt, elektroniniu paštu socskyrius@panevezys.lt ar paštu (Laisvės a. 20).

Prašymo gauti socialinę paramą mokiniams formą rasite www.panevezys.lt – Paslaugos – Administracinės paslaugos – Socialinių reikalų skyrius – Mokinių nemokamo maitinimo skyrimas.

Gyvas gyventojų priėmimas – tik iš anksto užsiregistravus www.panevezys.lt – Registracija į Socialinių reikalų skyrių arba tel. 8 45 501 249. Atvykti į skyrių prašome tik tokiu atveju, jei neturite galimybių pateikti prašymo kitu būdu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų