Nuo kovo 1 d. AB „Panevėžio energija“ šilumos kaina mažėja

Nuo kovo 1 d. AB „Panevėžio energija“ šilumos kaina mažėja

Nuo 2019 m. kovo 1 d. AB „Panevėžio energija“ nustatyta vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 5,62 ct už kWh be PVM. Šilumos kaina, palyginti su vasario mėnesį galiojusia kaina, mažėja 0,2 proc. dėl didesnio biokuro panaudojimo vykdant investicinius projektus.

Gyventojams šiluma kainuos 6,13 ct už kWh su 9 proc. PVM, kitiems vartotojams – 6,80 ct už kWh su 21 proc. PVM.

Pagal nustatytą šilumos kainą kiekvieną mėnesį perskaičiuojama karšto vandens kaina.

Panevėžio m. ir Pažagienių gyv. gyventojams karštas vanduo kainuos 4,65 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą, jį ruošiant namo bendro naudojimo individualiuose šilu­mokaičiuose. Kai daugiabučiame name įrengta atvira karšto vandens tiekimo sistema – 5,57 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą.

Dėl padidėjusių VšĮ Velžio komunalinio ūkio geriamojo vandens ir nuotekų tvarky­mo kainų, perskaičiuojama karšto vandens kaina Panevėžio r. Liūdynės k. vartotojams. Gyventojams karštas vanduo kainuos 5,42 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą.

Daugiau informacijos galite rasti AB „Panevėžio energija“ interneto svetainėje www.pe.lt.

UŽS. NR. 22592

Komentarai

  • seubas, Panevėžyje šildymo kainos didžiausios, nors šilumos tinklai gi statėsi kažkada elektrinę, kad sumažėtų šilumos kaina, ko gero ir už ją mokam.Jei šilumos kainos motyvas žilvičiai, tai kurenkit kitą pigesnį kurą, kam perekupus išlaikyt, tegu moka šilumiminikai, bet ne mokėtojai

  • Irgi nesuprantu.Kažkada,kai statė tą elektrinę,panevėžiečiams vieniems pakėlė šilumos kainą.Motyvavo „va,turėsim savo energijos šaltinį-bus pigiau“. O dabar ir už šildymą mokam ir už elektrinės išlaikymą.Dar tikriausia ten koks partinis prižiūrėtojas algą gauna.

  • Svarbiausia, kad šiluma pigi būtų vasarą.

    • Atsakyti
  • Nenuostabu, kad vasarai kasmet šilumos kaina krinta. Nei juoktis nei verkti. Gerai, kad šildymo sistemą namui gali pasirinkti, o gyvenant bute atsijungti nuo šildymo sistemos negali, moki tiek, kiek prašo be jokių alternatyvų

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų