P. Židonio nuotr.

Kitą savaitę – sprendimas dėl galimybių paso atsisakymo

Kitą savaitę – sprendimas dėl galimybių paso atsisakymo

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė sako, kad jau kitą savaitę Vyriausybėje ketinama priimti sprendimą dėl galimybių paso atsisakymo. Pasak premjerės, apie tai, kokie reikalavimai verslui galėtų pakeisti galimybių pasą, buvo diskutuojama pastarąsias kelias savaites.

„Vyriausybė planą sustabdyti galimybių pasą turi jau kelias savaites, tiesiog šias savaites buvo derinami operacijų vadovo sprendimai, taip pat diskutuojama su verslu, kur dabar yra taikomas galimybių pasas, kokie reikalavimai galėtų galimybių pasą pakeisti“, – penktadienį atsakinėdama į žurnalistų klausimus kalbėjo I. Šimonytė.

„Aš manau, kad sprendimas dėl galimybių paso sustabdymo Vyriausybės bus priimtas kitą trečiadienį“, – pridūrė ji.

ELTA primena, kad valdančiųjų pandemijos valdymo modelį ketvirtadienį sukritikavo ir prezidentas Gitanas Nausėda. Šalies vadovas akcentavo, kad pandemijos pobūdis keičiasi, todėl, pasak jo, reikia kuo skubiau keisti COVID-19 pandemijos valdymo strategiją.

Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško Eltos sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Senai laikas atsisakyti to GP (gestapo paso). Ir iš vis pats laikas baigti tą makaronų cirką. Tūkstantmečiais buvo sloga, yra ir bus. Nieko čia naujo ir nereikia iš to vaidinti kažkokios „pandemijos“.

    • palaikau ,nusibodo jau.

  • ATSISAKYTI

  • Palaikau

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų