I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Nukeltiems parkomatams rado darbo

Nukeltiems parkomatams rado darbo

Dėl Panevėžio centro rekonstrukcijos automobiliais užkimštų kaimyninių gatvelių irgi laukia naujiena.

Remontuojamose gatvėse išmontavus aštuonis parkomatus, penkiems iš jų numatyta vieta naujose teritorijose.

Miesto Tarybos bus prašoma pritarti transporto priemonių stovėjimo apmokestinimui nuo 8 iki 17 val. darbo dienomis Š. Mero, Anykščių, Topolių gatvėse, Smėlynės gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje prie „Draugystės“ stadiono ir A. Jakšto gatvėje nuo Maironio tako link Smėlynės g.

Toks siūlymas tuoj pat sulaukė kritikos.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 18 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • labai butu idomu suzinoti, kas tie prasytojai, siaip juokingai atrodo, kai butu ukio dedes vazinejasi kiaura diena ir lapelius uz stiklo kaisioja, tai pilnai galima konstatuoti,kad si tarnyba dirba , o va pabandykit is butu ukio santechnikus ar elektrikus prisikviesti, tai su ponais susisneket neina,

  • Atsakyti
 • ponai rado naują biznį, kaip pasidaryti dykų pinigų. Tai gal sau prie lovos ar tualete pasistatykite.

 • nera lengvesnio darbo kaip vazineti po miesta ir kaisioti baudos lapelius uz stiklo valytuvus palyginus su kontrolieriu darbu kai nebuvo parkomatu.

 • Taip taip labiausiai reikia apmokestinti Jakšto gt.nuo Maironio tako iki Smėlynės gt.Mat neturėdami ką veikti suvažiuoja į polikliniką,ligoninę ir linksminasi visi…Autobusų negali leisti-kompiuteriniai projektuotojai per siaurą gatvę padarė,su savo auto-apmokestins…kaip man šlubam ten nusiridenti?sakykit kaip norit-vis tiek šlubo vokiečio reikia.

  • Atsakyti
 • Tai gal pasakykit kur tas masinas statyt dirbantiems? Negana kad visa centra iskniso vienu kartu,ir neaisku kada baigs,nera kur tu masinu statyt,tai dar ir paprasciausias gatveles apmosketint sugalvojo! Tai miela savivaldybe gal galit leidimus duot issimt paprastiems zmonem kuriu ofisai pvz yra tose gatvese?

  • Atsakyti
 • su viena masina 4 vazineja ,du masinoje tupi,vienas fotkina,kitas raso!!!! idomu kieno tevaim,dedes dirba???? tegul zurnalistai pasidomi!!!!!!!!!

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų