Norvegijoje žemės nuošliaužos vietoje rasta pirmoji auka

Norvegijoje žemės nuošliaužos vietoje rasta pirmoji auka

Norvegijoje gelbėtojai penktadienį rado pirmosios aukos kūną ir tebeieško devynių kitų žmonių, įskaitant du vaikus, po purvo nuošliaužos, nušlavusios keletą namų viename kaime, pranešė pareigūnai.

Trečiadienį paryčiais nuslinkus kalvos šlaitui Jerdrumo savivaldybės Asko miestelyje, esančiame už maždaug 25 km į šiaurės rytus nuo sostinės Oslo, purvo srautas užliejo arba sugriovė keletą namų.

„Nuošliaužoje buvo rastas vienas kūnas“, – nurodė policija, bet duomenų apie aukos tapatybę nepateikė.

Policijos pranešime sakoma, kad auka buvo rasta penktadienį apie 14 val. 30 min. vietos (15 val. 30 min. Lietuvos) laiku. Nelaimės vietoje tebedirba gelbėtojai, padedant iš Švedijos atvykusiems specialistams.

Policija anksčiau paskelbė 10 dingusių asmenų vardus. Aštuoni jų yra suaugusieji, kiti du – dvejų ir 13 metų vaikai. Tarp dingusiųjų yra 49 metų Lietuvos pilietė Rasa Lasinskienė.

Tarnybos iki pirmadienio 15 val. uždraudė skrydžius virš nelaimės zonos, gelbėtojam tęsiant paieškas iš oro.

„Tebemanome, kad nuošliaužos zonoje galime rasti gyvų likusių žmonių“, – televizijai TV2 sakė vienas gelbėtojas.

„Faktas, kad buvo surasta [pirmoji auka], mums rodo, kad esame teritorijoje, kur gali būti žmonių“, – pridūrė pareigūnas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų