ASOCIATYVI ARCHYVO nuotr.

Niežtėjo nagai nusikalsti

Niežtėjo nagai nusikalsti

Įpusėjus savaitgaliui, per apskritį nuvilnijo viešosios tvarkos pažeidimų banga. Ne visai įprastas incidentas užfiksuotas Rokiškio riedlenčių parke.

Geru oru pasidžiaugti suskubę dviratininkai, panašu, dar ne visi spėjo atkusti po žiemos. Šeštadienį, apie pusę penktos vakaro, gautas pranešimas, jog Panevėžyje, Parko gatvėje esančiame parke, dviratį vairavęs nenustatytas asmuo pėsčiųjų take partrenkė 73 metų pėsčiąjį ir iš įvykio vietos spruko. Garbaus amžiaus nukentėjusiajam nustatytas krūtinės ląstos sumušimas.

20-mečiui Rokiškio gyventojui šeštadienis taip nepraėjo be nemalonumų. Apie 19 val. vaikinas kreipėsi į policiją dėl mieste esančiame riedlenčių parke jam į atlapus kibusio paauglio. Pranešėjo tvirtinimu, nepažįstamasis viešoje vietoje jam šešis kartus be priežasties kumščiu smogė į veidą.

Nukentėjusiajam Rokiškio ligoninėje nustatytas veido kairės pusės, kairės akies, nosies sumušimas. Po apžiūros vaikinas išleistas į namus gydytis ambulatoriškai. 15-metis įtariamasis sulaikytas.

Savaitgalį per daug atsipalaidavo ir keturračių transporto priemonių vairuotojai. Šeštadienį, apie 15 val., Panevėžio rajone, Molainių kaime, pareigūnams įkliuvo neblaivus automobilį „Toyota Land Cruiser“ vairavęs 42 metų vyras. Nustačius sunkų – 2,53 promilės girtumą ir išsiaiškinus, kad nė neturi teisės vairuoti transporto priemonę, vyras buvo sulaikytas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų