P. Židonio nuotr.

Nevėžio vandenyse – šiurpinantis radinys

Nevėžio vandenyse – šiurpinantis radinys

Panevėžio rajono perlu vadinama vaizdinga Nevėžio upės atkarpa, vingiuojanti nuo Berčiūnų Krekenavos link pro Naujamiestį, Vadaktėlius, pakraupino ja plaukiančias baidarininkes.

Vietoj žavingų pakrančių prieš jų akis vienas po kito vėrėsi vimdantys vaizdai – vandenyje tyvuliuojančios, klaikiai dvokiančios maitos.

Suko prieš srovę

Dvi panevėžietės, praėjusį sekmadienį nutarusios baidare praplaukti Nevėžiu nuo Berčiūnų iki Vadaktėlių, susidūrė su šokiruojama kliūtimi.

Iškart už Naujamiesčio vandens kelią baidarininkėms pastojo bebrų suręsta užtvanka, pilna dvėselienų.

Dvokiančios maitos kėlė tokį šleikštulį, kad plaukikės baidarę pasuko atgal prieš srovę.

Visą straipsnį skaitykite birželio 14 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • To susimąsčiusio tamsaus Nevėžio, pakrančių valymas nuo medžių lūženų ir bebrų sąnašų yra neįveikiama problema. Todėl pasiplaukiojimui baidare vandeniu yra problema .Keičiasi specialistai, merai, darbininkai, bet problema nesikeičia. Metai iš metų tas pats. Viešpatie padėk.

  • tai pat su Sanžile-neva ,,valė“ pakrapštė pakraščius, o viduryje voliojasi medžių stuobriai. Matyt, pirma gavo ir pasidalino pinigus.

  • Prieš rinkimus Žaliųjų partija labai aktyviai reiškėsi, net dėl dramblio piketavo. Tad kur dabar jie? Kviestų į talkas, ragintų valdžią tvarkyti. Bet rinkimai pavasarį tik ir aišku dabar madinga rūpintis tuo kas vyksta Ukrainoje, kur jau čia vietinės bėdos. Suaktyvės apie Naujus metus, pamatysit.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų