Nevėžio pakrantės tampa patrauklesnės miestiečiams

Nevėžio pakrantės tampa patrauklesnės miestiečiams

Panevėžys tampa vis patrauklesnis. Bendruomenės laisvalaikio ir rekreacijos reikmėms pritaikyta apie 5 ha teritorija prie Nevėžio upės – nuo Stoties gatvės tilto iki Nemuno gatvės tilto.

„Panevėžio miesto savivaldybė vykdo gyventojams duotą įsipareigojimą miestui grąžinti iki šiol tinkamai neišnaudojamą Nevėžio upę. Norime, kad viešosios erdvės šalia jos taptų patrauklios, lankomos, jaukios jauniems ir seniems. Sportuojantiems. Ramaus poilsio, gamtos mėgėjams, šeimoms su vaikais. Žmonėms, neįsivaizduojantiems savo gyvenimo be keturkojo augintinio. Ši žalioji zona prie Nevėžio – pirma, kurią gyventojams sutvarkėme ir atiduodame naudotis 2014–2020 metų ES investicijų laikotarpiu“, – sako administracijos direktorius Tomas Jukna.

Įgyvendinant projektą sutvarkyti Nevėžio upės prietilčiai, atnaujinta dalis Nemuno g. ir Taikos al. šaligatvių, rekonstruota aikštelė, įrengtas pėsčiųjų dviračių takas su apšvietimu, Taikos alėjos pušynėlyje – moderni lauko gimnastikos aikštelė, šunų vedžiojimo aikštelė su augintinių treniruočių ir dresavimo įranga bei kt. Rangos darbus atliko UAB „Žilinskis ir Co“.

Projektui įgyvendinti skirta daugiau kaip 563 tūkst. eurų ES lėšų. Per 135 tūkst. eurų skyrė Savivaldybė, beveik 50 tūkst. eurų – valstybė.

Informacija apie daugiau miesto projektų – www.projektai.panevezys.lt.

Komentarai

  • o kitai Nevėžio upės pusei nebeliko lėšų sutvarkyti, tai nors krūmus ir medžius apgenėtų, ir tai jau vaizdas būtų gražesnis

    • Dar daugiau pasiims KARTU su urbsininkais savo agitacijai, tai tada dar maziau liks kitiems projektams.

    • tikrai tik dviratininkams čia gal gerai važiuot,bet pėsčiųjų būna vienas kitas,o upė lyg tai buvo kažkada vienos moteriškės iniciatyva valyta…..BAISU koks Nevėžia toj vietoj….bala…o gal varlių koncertų klausyt toj prieplaukoj,sėdi ten jaunimėlis,kažką veikia…..o kažkada Nevėžiu valtys plaukiojo…..gal čia dabar reakreakcinė (ar kaip ten madinais žodžiais pavadintos poilsio-žmonių vietos…..)vieta varlytėms,bet tik ne žmonėms……

  • Medžius išpjovė, kelmus paliko. Eini ir žiūrėk ,kad neužkliutum. O kaip darbininkams žolę pjauti ?

  • kada gi prades sienauti Nevezio upe

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų