Nesaugomas turtas tapo lengvu grobiu

Nesaugomas turtas tapo lengvu grobiu

Jei vagims norint patekti į svetimas valdas paprastai tenka pasistengti, tai praėjusi naktis jiems buvo viena iš lengvesnių. Namų, automobilių šeimininkai ilgapirščiams paliko atvirus kelius.

Po vidurnakčio jauną panevėžietį iš miego pažadino į namus įslinkęs nepažįstamas asmuo. Šeimininkas išgirdo atidaromų kambario durų garsą.

Jį pabudinęs „svečias“ greitai spruko lauk. Po tokios netikėtos akistatos namus apžiūrėjęs panevėžietis svetainėje buvusioje piniginėje pasigedo 30 eurų.

Vagis į svetimą būstą galėjo patekti, pasiėmęs raktus iš kieme stovėjusio, nerakinto automobilio „VW Polo“.

Nerakintas automobilis apšvarintas ir Pasvalio rajone. Čia į pareigūnus kreipėsi vyras, kuris pastebėjo, jog iš jo automobilio pavogta bagažinėje įrengta garso aparatūra: dvi žemų dažnių kolonėlės-garsiakalbiai ir garso stiprintuvas. Nuostolis – 350 eurų.

Pro nerakintas duris vagys įėjo ir į dar vieno pasvaliečio namus. Pavogtos keturios striukės, kabėjusios koridoriuje. Nuostolis – 260 eurų.

Sunkiau teko padirbėti vagišiui, kuris bandė patekti į negyvenamą namą. Tačiau ilgapirštis vis gi išlaužė užkaltas duris ir iš vidaus pavogė 10 metrų metalinių turėklų. Namo šeimininkas šiuo metu išvykęs iš Lietuvos.

Įžūlumo nestokojo ir biržiečiui, kuris mokykloje, panaudodamas smurtą bei grasindamas, atėmė iš nepilnamečio mobilųjį telefoną.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų