Neregėtos automobilių dalybos: „Iki“ gimtadienio loterijos laimėtojams įteikti 8 visureigių rakteliai

Neregėtos automobilių dalybos: „Iki“ gimtadienio loterijos laimėtojams įteikti 8 visureigių rakteliai

Pirmąjį gegužės penktadienį sostinėje, prie Žirmūnuose įsikūrusios parduotuvės „IKI Vilnius“, surengta nuotaikinga šventė.

Joje pasveikinti net 8 gimtadienį švenčiančio prekybos tinklo „Iki“ žaidimo „30 mums, 30 automobilių Jums“ nugalėtojai.

Laimėtojams prie vienos moderniausių „Iki“ parduotuvių įteikti net 8 „Toyota C-HR“ automobilių rakteliai, o savo pasirodymą surengė ir prekybos tinklo „Iki“ veidu tapęs dainininkas Virgis Stakėnas.

Aštuoni „Iki“ automobilių laimėtojai prizų atsiimti atvyko iš skirtingų Lietuvos kampelių: iš jų trys gyvena Vilniuje, kiti atvyko ir iš Kretingos, Telšių, Šiaulių bei Vilkaviškio rajono.

Visi nugalėtojai džiaugiasi laimėtais visureigiais ir tikina, kad laimėjimai tapo malonia staigmena.

„Iki“ loterijos nugalėtojai automobiliu keliaus ir į gamtą, ir pajūrį

„Toyota C-HR“ laimėtoja 62 m. vilnietė Lilija Romaševska pasakoja, kad loterijose paprastai nedalyvauja, todėl šis „Iki“ laimėjimas jai labai netikėtas. Moteris sako, jog vos gavusi automobilio raktelius, šį laimėjimą atšvęs su šeima. Automobilį ji žada vairuoti pati, o apie pirmąją kelionę kol kas negalvoja. „Tikriausiai pirmoji kelionė bus į gamtą“, – šypsosi L. Romaševska.

Dar viena laimingoji – iš Eišiškių kilusi, tačiau laimingąjį čekį Vilniuje užregistravusi 82 m. Genovefa Račkauskienė. Ji loterijoje dalyvavo vos antrą kartą gyvenime ir šis laimėtas „Iki“ automobilis jai taip pat labai netikėtas. Garbaus amžiaus moteris automobilį žada padovanoti šeimos nariams.

Telšiškei Ievai Barodicienei laimėjimas – dviguba šventė, nes gegužės 5-ąją moteris atšventė 37-ąjį gimtadienį. „Loterijose niekada nesisekdavo, todėl šis automobilis – labai didelė staigmena. Tai tapo tiesiog įspūdinga gimtadienio dovana“, – džiaugiasi ji. I. Barodicienė automobilį žada vairuoti pati, o artimiausiuose planuose – kelionė po Lietuvą, aplankant miestus, kuriuose dar neteko pasisvečiuoti.

51 m. Lina Urbonaitė iš Šiaulių sako, kad sudalyvauti šioje loterijoje ją sudomino netikėtas loterijos formatas – bilieto pirkti nereikėjo, tiesiog užregistruoti „Iki“ pirkimo čekį.

„Loterijose paprastai nedalyvauju, laimėti nesitikėjau, o ir suvokimas, kad laimėjau, atėjo tik po kelių dienų. Kai namo parvažiuosiu nauju automobiliu – su šeima šį laimėjimą tikrai atšvęsime“, –  pasakoja ji. Vairuoti laimėtą automobilį L. Urbonaitė žada pati, o pirmoji kelionė laukia iš Vilniaus į gimtuosius Šiaulius. Visgi, vasarą L. Urbonaitė būtinai žada nuvykti ir į pajūrį.

54 m. Kretingos r. savivaldybės darbuotoja Rasmina Beniušienė sako, kad laimėtas automobilis jos gyvenime  – pirmas. „Viltis, kad laimėsiu, buvo maža, bet man labai pasisekė. Tai didžiulė staigmena“, – šypsosi ji. Pašnekovė džiaugiasi, kad šis visureigis ekonomiškesnis negu jos iki šiol turėtas automobilis.

Bus įteikti dar 22 automobiliai

„Iki“ gimtadienio žaidimo prizų laimėtojai nustatomi atsitiktinės atrankos būdu. Siekiant užtikrinti visišką žaidimo taisyklių atitikimą, laimėtojų atrinkimą stebi nepriklausomos audito kompanijos atstovai.

„Iki“ žaidimo laimėtojams automobiliai bus įteikiami iki pat metų galo ir jų liko dar 22! Didysis „Iki“ žaidimo prizas – 150 tūkst. eurų vertės dovanų kuponas nekilnojamam turtui įsigyti bus padovanotas baigiantis 2022 metams.

 „Iki“ žaidimas „30 metų mums, 30 automobilių Jums“ vyksta iki 2022 m. gruodžio 31 d. Žaidime kviečiami dalyvauti „Iki“ pirkėjai, kurie „Iki“ ir „Iki Express“ parduotuvėse perka prekių už 10 Eur ir daugiau su lojalumo kortele IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS. Pirkėjams sugeneruojamas 1 žaidimo bilietas, kurį aktyvavę jie gali dalyvauti žaidime. Išsamios žaidimo taisyklės skelbiamos www.iki.lt. Kuo daugiau bilietų – tuo daugiau galimybių laimėti. Žaidimo bilietas sugeneruojamas www.iki.lt asmeninėje „Mano IKI PREMIJA“ paskyroje.

Galerija

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų