Nepriklausomybės aikštėje – dideli pokyčiai

Nepriklausomybės aikštėje – dideli pokyčiai

Planuojama, kad dar iki metų pabaigos lankytojams bus atverta dar viena atnaujinta miesto erdvė – Nepriklausomybės aikštė.

Panevėžio savivaldybės projektų vadovo Tado Stanikūno teigimu, aikštės rekonstrukciją numatyta užbaigti iki Naujųjų. Nors sutartis su rangovu pasirašyta dar pernai vasarį, ilgą laiką statybininkams ten nebuvo galima kelti kojos, kol savo tyrimų neužbaigė archeologai.

Jau dabar matyti, kaip už maždaug 2 mln. eurų baigiama rekonstruoti aikštė su prieigomis tampa kitokia: išklota šviesia danga, pėstiesiems ir dviratininkams skirtas takas sudėliotas specifiniu raštu iš šviesių ir tamsesnių plytelių. Aikštėje įrengiamos medinės terasos poilsiui. Pasak T. Stanikūno, mažesnės stovės arčiau Sodų gatvės, o didesnės bus išdėstytos pietinėje ir šiaurinėje aikštės dalyje – arčiau Švč. Trejybės bažnyčios ir tako link Panevėžio muzikinio teatro.

O senasis aikštės fontanas teliko nuotraukose. Įrengiamas naujasis turės dvi zonas, vandens čiurkšles reguliuos besikeičiančios programos. Ar pavyks naują fontaną pabaigti dar šiemet, priklausys nuo oro sąlygų.

Visą straipsnį skaitykite spalio 15 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • viskas grazu tik vaizda, gadina apleistas medinis namelis

  • Dviračių takas šventoriuje aišku puošia

    • Atsakyti
  • Kiek girdėjau, centre lūženas namus privalo tvarkytis patys žmonės, arba parduotis ir kraustytis užmiestin, arba kreiptis paramos pas verslininkus ,kurie dirba tokį darbą.

    • Klausyk, X… užsičiauupk nebepaistęs niekų

      • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų