DELFI nuotr.

Nepilnametė viešnia ištuštino sąskaitą

Nepilnametė viešnia ištuštino sąskaitą

Viena panevėžietė patyrė šoką, pamačiusi, kad jos sąskaitoje trūksta kone 2 tūkst. eurų, o netrukus ir paaiškėjo, kaip pinigai stebuklingai išgaravo.

Savaitgalį jos namuose viešėjusi septyniolikametė iš piniginės ištraukė ne tik dvidešimt eurų, bet ir banko mokėjimo kortelę su visu PIN kodu.

Kaip policijai pranešė 47-erių panevėžietė, antradienį ryte ji bankomate pasitikrino sąskaitoje esantį pinigų likutį ir pamatė, kad trūksta 2000 eurų. Susisiekusi su banko atstovais sužinojo, kad pinigai sekmadienio vakarą nuo 20.00 val. iki 20.30 val. buvo nuimti viename iš bankomatų Panevėžyje.

Moteris prisiminė, kad tą patį sekmadienį, apie 20.00 val., išėjus pas ją svečiuose buvusiai septyniolikmetei, kuri tądien net kelis kartus buvo užsukusi į jos namus, pasigedo piniginėje buvusių 20 eurų. Ten pat buvo ir jos banko kortelė su PIN kodais.

Dar viena panevėžietė banko sąskaitoje pasigedo 130 eurų. 19-metė pranešė, kad nuėjusi į banką sužinojo, jog nuo šių metų balandžio 8-osios iki gegužės vidurio iš jai priklausančios sąskaitos bankomatuose Panevėžyje nuimta 130 eurų.

Policija pradėjo tyrimą.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų