Nepageidaujamieji miliumai

Nepageidaujamieji miliumai

Ar aplink jūsų akis yra baltų taškelių? Panaikinkite juos natūraliomis priemonėmis!

Miliumai – tai terminas, vartojamas mažyčiams baltiems taškeliams, kurie atsiranda ant odos, paprastai veido, apibūdinti. Nors jie paplitę tarp naujagimių, tačiau gali būti ir ant vaikų, paauglių ir suaugusiųjų odos.

Tiksli šių spuogelių atsiradimo priežastis nėra žinoma iki šiol. Jie yra dviejų formų: pirminės ir antrinės. Pirminė – tai rūšis, kuri stebima ant vaikų odos, o antrinė – ant vyresnio amžiaus vaikų arba suaugusiųjų.

Išskiriamas odos sudirgimas, dėl kurio gali atsirasti baltieji spuogeliai: odos šlifavimo procedūros, pavyzdžiui, dermabrazija arba šlifavimas lazeriu, ilgas steroidinių kremų naudojimas, uždegimai dėl odos ligų, nudegimai, pažeidimai dėl nudegimų, pavyzdžiui, nuodingosios gebenės, ilgalaikė žala nuo saulės.

Yra kelios natūralios priemonės baltiesiems spuogeliams aplink akis gydyti.

Cukraus ir citrinos šveitiklis

Citrinose yra antioksidantų ir jos pasižymi antibakterinėmis savybėmis, o cukrus veikia kaip šveičiamoji priemonė. Sumaišykite du valgomuosius šaukštus cukraus su pusės citrinos sultimis ir arbatiniu šaukšteliu alyvuogių aliejaus. Užtepkite ant veido, palaikykite 15 min. ir nuplaukite.

Kukurūzų krakmolas ir obuolių actas

Kad pašalintumėte nepageidaujamus pieno baltumo spuogelius, sumaišykite po lygiai sudedamąsias dalis, kad gautumėte tąsią pastą. Užtepkite ant odos, palaikykite 25 min. ir paskui nuplaukite.

Ricinos aliejus

Ricinos aliejus pasižymi antibakterinėmis savybėmis, kurios kontroliuoja aliejaus kiekį ant odos. Sumaišykite lygiomis dalimis ricinos ir alyvuogių aliejaus ir užtepkite ant veido. Šiek tiek palaikykite ir paskui nuplaukite.

Garinimas

Veido garinimas gerina kraujotaką ir padeda šalinti negyvas odos ląsteles.

Arbatmedžio aliejus

Arbatmedžio aliejus yra kaip odą dezinfekuojanti priemonė. Jis pasižymi priešgrybelinėmis ir antibakterinėmis savybėmis, kurios naikina nuo odos mikrobus. Kruopščiai nuplaukite veidą, paskui pažeistas vietas patepkite arbatmedžio aliejumi. Tirpalą laikykite per naktį ir ryte nuplaukite.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų