Nenugalimas D. Rapšys vėl pelnė auksą!

Nenugalimas D. Rapšys vėl pelnė auksą!

Lietuvos plaukikas Danas Rapšys tęsia dominavimą pasaulio plaukimo taurėje. Katare prasidėjusiame paskutiniame – septintajame – FINA pasaulio taurės etape ketvirtadienį D. Rapšys nugalėjo 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje.

Šią pergalę jis skyrė net tolimajame Katare jį aistringai palaikusiems sirgaliams.

„Šiandien nesijaučiau gerai, nes esu pavargęs po visų pasaulio taurės etapų. Mano tikslas buvo plaukti nesistengiant iš visų jėgų. Pergalė nebuvo svarbiausias tikslas, nes sveikata svarbiau, tačiau prieš finalą laukiamajame kambaryje („Calling room“) žiūrėjome ekrane rodomą buvusio plaukimo kartojimą ir staiga parodė lietuvius, iškėlusius raides LIETUVA. Finalo dalyviai atsisuko į mane ir pasakė „Vau“. Pamatęs tai, negalėjau nuvilti lietuvių, teisindamasis savijauta. Tad ši pergalė buvo skirta visiems, kas mane palaiko. Būtent jūsų palaikymas veda mus į priekį ir suteikia jėgų nuversti kalnus“, – socialiniame tinkle emocijas išreiškė D. Rapšys.

Lietuvos plaukikas, kuris bendroje pasaulio taurės įskaitoje užima antrąją vietą, taip pat paskelbė, kad penktadienį atsisakys startuoti 200 m kompleksinio plaukimo rungtyje ir visą dėmesį sutelks šeštadienį vyksiančiai 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungčiai.

„O šiandien džiaugiuosi 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi auksu, kuris jau yra septintas per visus pasaulio taurės etapus. Nė karto nebuvau nugalėtas!”, – džiaugėsi D. Rapšys. Iš viso D. Rapšys šiame pasaulio taurės sezone yra iškovojęs 13 aukso ir keturis sidabro medalius.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų