G. Kartano nuotr.

Nemigą įvarė kaimynų tvarkingumas

Nemigą įvarė kaimynų tvarkingumas

„Ieškojau rojaus, patekau į pragaro prieangį“, – situaciją, kurioje jaučiasi atsidūrusi, apibūdina Rožyno gyventoja Ramutė.

Ieškodama ramaus gyvenimo ji pardavė butą daugiabutyje ir individualių namų mikrorajone Rožyne nusipirko būstą. Tačiau ramybės nerado.

Ramutę piktina vos prašvitus žoliapjoves įjungiantys ir kiemus pradedantys šienauti kaimynai.

Savivaldybė įspėja: anksčiau, nei numato triukšmo prevencijos taisyklės, pradedamas šienavimas gali užtraukti iki 600 eurų baudą.

Ramutė pasakoja gimusi, augusi, gyvenusi daugiabutyje prie vienos judriausių Panevėžyje J. Basanavičiaus gatvės, tad visą gyvenimą svajojo apie nuosavą namą.

„Esu girdėjusi, kad prie triukšmo galima priprasti, ypač jei girdi jį nuo kūdikystės. Bet aš griežčiausiai neigiu tokį teiginį. Gyventi prie judrios gatvės tikrai menkas malonumas, tad visą sąmoningą savo gyvenimą svajojau turėti namą ramioje vietoje. Gyvenimas name man siejosi su rojumi“, – sako panevėžietė.

Ramutė pabrėžia, kad renkantis vietą, kurioje pirkti namą, vienas prioritetų buvo tvarkingai gyvenantys kaimynai. Ji sako labai apsidžiaugusi, kai apžiūrinėdama Rožyne parduodamą namą pamatė itin išpuoselėtus kaimyninių namų kiemus.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 29 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruokite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

 

Komentarai

  • DŽIAUKIS KAD ROŽYNE JEI PAPULTUM TARP PIJOKŲ IR NARKOMANŲ KUR NEŠA VISOKIAS ATLIEKAS TAU MAŽA NEPASIRODYTŲ PAKALBĖK SU KAIMYNAIS NEBŪK BEŽDŽIONĖ IR VISKAS SUSITVARKYS

  • Gražiai atrodantis ir išpuoselėtas kiemas, tai pastoviai prižiūrimas ir dirbamas kiemas, pastovus žioliapjovės naudojimas palei gamtos ir oro salygąs. Tik daugiabučiuose gimę ir gyvenę žmonės to nesuvokia… juolab , kad gal kaimynas dirba per kelus darbus ir stengiasi kuo anksčiau susitvarkyti su pievute

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų