Alytaus teritorinė darbo birža

Neliks darbo biržos? Lietuvos eksperimentas pradedamas Alytuje

Neliks darbo biržos? Lietuvos eksperimentas pradedamas Alytuje

Alytus gali tapti pirmuoju Lietuvos miestu, kuriame visai neliks teritorinės darbo biržos arba dalis jos funkcijų bus perduotos savivaldai.

Kai valstybė savivaldybėms perdavė socialinių išmokų skirstymą – piktnaudžiavimų, kai paramą gaudavo ir pasiturintys asmenys, sumažėjo.

Sumanymo tiesiogiai perimti darbo biržos klientus iniciatorės – pačios savivaldybės, norinčios turėti daugiau galių skatinant regionų ekonominį augimą, kuriant naujas darbo vietas.

Jeigu darbo biržų funkcija išties bus perduota savivaldybėms, greičiausia bus peržiūrėtos nedarbo išmokos.

Jeigu eksperimentas Alytuje pasiteisins, naujasis socialinis modelis bus naudojamas visoje šalyje.

Komentarai

  • Seniai reikėjo…

  • Geras sprendimas

  • Alytaus Teritorinėje Darbo Biržoje jau seniai reikėjo daryti pertvarka, nes kaip kurių Specialisčių Kompetencijos Lygis yra visiskai neatitinkantis realybės ir yra pasenęs, nemokejimas bendrauti su žmonemis, juos skatinti,išaiškinti iki galo , padeti priimti teisinga sprendima žmogaus naudai o ne žlugdyti jį ir manau yra būtina komisijos patikra , ar asmenys kurie dirba toky darba yra tinkami eiti tokias pareigas, o galbūt jau laikas užleisti vieta jauniasnei kartai, kurie dirbs daug našiau, kokybiškiau , energingiau ir jų bendravimas ir mąstymas bus šių dienų Europietiškas bei požiųris kitomis Akimis.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų