Ateities gatvėje stovintis mistinei labdaros organizacijai priklausantis konteineris tapo tikra piktžaizde, bet Savivaldybė tvirtina apie jį nežinojusi. P. Židonio nuotr.

Nelegalūs drabužių konteineriai virsta sąvartynais

Nelegalūs drabužių konteineriai virsta sąvartynais

Įvairiose Panevėžio vietose pastatyti labdarai skirtos tekstilės konteineriai atrodo kaip pasityčiojimas iš geros idėjos.

Jų kaimynystėje gyvenantys panevėžiečiai skambina varpais baimindamiesi, kad iš po suverstų skudurų krūvos pradės lįsti žiurkės.

Jau ne vienas mėnuo, kai Ateities gatvės gyventojai priversti lipti per drabužių stirtas, juos rankioti išmėtytus. Tokia

Kaip pasakojo savo vardo viešinti nepanoręs Ateities gatvės gyventojas, geltonieji konteineriai, skirti labdaros drabužiams bei avalynei, netoli Ateities gatvės 24-ojo daugiabučio stovi jau ne vienerius metus, bet iki šios vasaros bėdų nebuvo. Jie reguliariai kas kelias savaites būdavo ištuštinami.

„Visada matydavau, kad atvažiuoja vyras ir konteinerių turinį gražiai sukrauna į savo mašiną, bet jau beveik porą mėnesių niekas neatvažiuoja, o dėvėtų drabužių kalnai auga. Ne kartą esu skambinęs nurodytu telefonu ir prašęs išsivežti surinktą labdarą, bet tik padėkoja už skambutį, o veiksmų – jokių. Netoli to konteinerio dar buvo apsigyvenęs ir garsusis Panevėžio šiukšlių kaupikas. Skudurais jis prikimšo ne tik savo „Audi“, bet ir po balkonais jau buvo pradėjęs stirtas atliekų rikiuoti“, – pasakojo panevėžietis.

Visą straipsnį skaitykite liepos 28 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų