Delfi nuotr.

Nė viena žiema nesitęsia amžinai

Nė viena žiema nesitęsia amžinai

 

Artėja kovas. Raidžių seka, kuri pabudina visus – pavasaris. Nors pats mėnuo kaip reta apgaulingas – galimos pūgos, smarkūs atšalimai, šilumos bangos ar stiprios liūtys – vis tiek jau tai jis, šauklys, kuris visus pažadina.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prognozė kovo mėnesiui tikina, jog jis bus visu laipsniu šiltesnis, nei daugiametis vidurkis. Taigi pavasaris turėtų būti ankstyvesnis.

Tačiau kovas prasidės tik kitos savaitės penktadienį. O kokia laukia vasario pabaiga? Jei prognozės pasitvirtins – tai bus graži įžanga į šiltąjį metų laiką. Iki penktadienio orai bus gan panašūs – naktimis bus apie ir šiek tiek žemiau nulio, o dienomis pro retus debesis saulė orą įšildys iki 6 – 8 laipsnių su pliusu. Pūs vidutinio stiprumo, daugiausiai vakarinių krypčių vėjas. Pirmomis kovo dienomis įsiverš šiek tiek šaltesnio oro masė – naktimis temperatūra kris iki minus 4 – 5 laipsnių, dienomis nenoriai šils iki kelių laipsnių šilumos. Pokyčiai prasidės rinkimų dieną, kovo 3-ąją. Dangų užtrauks debesys, vakare pradės gausiai lyti. Dieną temperatūra svyruos apie 7 – 9 laipsnius šilumos. Nes jau tai kovas, tai pavasaris.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų