Neformaliojo švietimo krepšelis pasieks ir nuotolines mokinių veiklas

Neformaliojo švietimo krepšelis pasieks ir nuotolines mokinių veiklas

Neformaliojo vaikų švietimo krepšelis toliau bus skiriamas nuotoliniu būdu organizuojamoms veikloms finansuoti, pranešė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

„Vienintelė formali sąlyga yra tėvų sutikimas dėl vaiko dalyvavimo veiklose. Tėvai, kurių vaikai tęsia popamokines veiklas nuotoliniu būdu, turėtų paslaugos teikėjams pateikti savo sutikimus dėl vaiko dalyvavimo veiklose. Sutikimai gali būti duoti įvairiomis formomis, taip pat ir elektroniniu paštu. Tik svarbu identifikuoti, kas tą sutikimą davė,“ – antradienį pranešime nurodo ministerija.

Pasak jos, nuotoliniu būdu vykdomų neformaliojo vaikų švietimo programų stebėseną, kaip ir įprastai, atliks savivaldybės.

Karantinui pasibaigus teikėjai paruoš trumpą ataskaitą už visą karantino laikotarpį.

Tems paslaugų tiekėjams, kurie negali pasiūlyti užsiėmimų nuotoliniu būdu ir turi priverstinai skelbti prastovą, tikslinis finansavimas nebus skiriamas, bus mokamos valstybės nustatytos subsidijos.

Anot ministerijos, tai aktualiausia sporto būreliams. Dėl subsidijų skyrimo tvarkos siūloma susipažinti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nuorodoje:  https://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/nauji-sprendimai-kas-gales-pasinaudoti-subsidijomis-paskelbus-prastova.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kovo mėnesio apklausos duomenimis, apie 76 proc. neformaliojo vaikų švietimo teikėjų veiklas planuoja vykdyti nuotoliniu būdu.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų