Neblaivus nepilnametis siautėjo badydamas automobilių padangas

Neblaivus nepilnametis siautėjo badydamas automobilių padangas

Neblaivus nepilnametis panevėžietis siautėjo iš peties. Nežinia, kokių tikslų vedinas chuliganas subadė net keturių automobilių padangas. Jų šeimininkai priversti skaičiuoti didelius nuostolius.

Vakar į pareigūnus kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad apie 17 val. priėjusi prie automobilio „Audi A6“ pastebėjo, kad pradurta automobilio dešinės pusės priekinė padanga.

Dar viena panevėžietė  pranešė, kad diena ankščiau apie 13 val. priėjusi prie automobilio „Toyota Yaris“  pastebėjo, kad pradurtos automobilio abi kairės pusės padangos,  o būtent vakar 21 val. sužinojo, kad taip pat pradurtos ir automobilio abi dešinės pusės padangos. Nuostolis – 200 eurų.

Vyras, gyvenantis Panevėžyje, pranešė, kad apie 19 val. priėjęs prie automobilio „Citroen Xsara Picasso“ pastebėjo, kad pradurtos automobilio abi kairės pusės padangos. Nuostolis – 124 Eurai.

Dar vienas vyras pranešė, kad apie 19.10 val.  priėjęs prie automobilio „Ford Mondeo“ taip pat pastebėjo, kad pradurta automobilio dešinės pusės priekinė padanga.

Nusikalstamos veikos padarymu įtariamas neblaivus, 2003 metais gimęs panevėžietis. Jaunuolis sulaikytas. Jam nustatyta 0,41 prom. girtumas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų