T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Neblaivaus ir beteisio vairuotojo lenktynes nutraukė policija

Neblaivaus ir beteisio vairuotojo lenktynes nutraukė policija

Policijos pareigūnų Panevėžyje nučiuptam vairuotojui reikėtų įteikti apdovanojimą už negęstantį tikėjimą savimi.

Nebe pirmą kartą šis jaunas vyras į policijos rankas pakliūva prie vairo, nors neturi teisės vairuoti. O į pastarąjį pasivažinėjimą jis išsiruošė dar ir neblaivus, merginos mamos automobiliu.

Eilinė „drąsuolio“ akistata su pareigūnais įvyko J. Basanavičiaus gatvėje naktį į sekmadienį. Sustojęs sankryžoje prie raudonai šviečiančio šviesoforo automobilį „Audi“ vairavęs pilietis ėmė provokuoti greta privažiavusios mašinos vairuotoją palenktyniauti.

Pastarasis nepasidavė provokacijai ir, užsidegus leistinam šviesoforo signalui, iš vietos pajudėjo ramiai. Bet smarkuolis su „audine“ nurūko palikdamas dulkių debesį ir… už nugaros stovėjusią policijos pareigūnų mašiną. Jos lenktynininkas nė nepastebėjo.

Policininkai netruko sustabdyti nuotykių ieškotoją. Paaiškėjo, kad tai niekada teisės vairuoti neturėjęs ir už tai jau ne kartą baustas pilietis. Be to, pažeidėjui nustatytas 0,9 promilės girtumas.

Už tai gresia didžiulė piniginė bauda, o iš draugės motinos pasiskolintas automobilis nukeliavo į policijos saugomų transporto priemonių aikštelę – tikėtina, jis bus konfiskuotas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų