„Sekundės“ nuotr.

Naujųjų naktį tramdė ir petardų mėtytojus

Naujųjų naktį tramdė ir petardų mėtytojus

Naujųjų naktis Panevėžio apskrityje praėjo be didesnių incidentų. Visgi policijos pareigūnams teko tramdyti namuose smurtaujančius girtus asmenis, ne vienam naujamečių muštynių dalyviui prireikė ir medikų pagalbos.

Apie 3.30 val. grumtynės kilo, kai Varpo gatvėje trys nepažįstami asmenys pradėjo mėtyti petardas į namo kiemą. 23–ejų moteris ir du jos draugai išėjo jų tramdyti. Grumtynių metu vienas iš petardų mėtytojų papurškė ašarinių dujų.

Tą pačią naktį, apie 1.30 val., Panevėžio rajone, namuose girtas 50–metis vyras pakėlė ranką prieš 38–erių moterį. Smurtautojui nustatytas 2,51 prom. girtumas, jis sulaikytas.

Naujųjų išvakarėse Panevėžio rajone susimušus dviem vyrams, vienam teks ilgokai gydytis lūžusius šonkaulius. Kaip praneša policija, savo namuose 20–metis susimušė su 48–erių vyru. Pastarajam Respublikinėje Panevėžio ligoninėje diagnozuotas šonkaulio lūžis, galvos sumušimas, nubrozdinimas. Nukentėjusiajam taip pat nustatytas nustatytas 3,57 prom. girtumas. Jį sumušęs jaunuolis taip pat buvo girtas – jo kraujyje rasta 1,55 prom. alkoholio. Smurtautojui Naujuosius teko sutikti areštinėje.

Likus kelioms valandoms iki Naujųjų į policijos akiratį pakliuvo ir girtutėlis mieste pasivažinėti sumanęs vairuotojas. Penktadienio vakarą, apie 18 val., Panevėžyje, S. Kerbedžio ir Pušaloto gatvių žiedinėje sankryžoje sulaikytam automobilio „Volvo“ 50–ečiui vairuotojui nustatytas nustatytas 2,44 prom. girtumas.

Minia žmonių vidurnaktį susirinko prie Panevėžio eglės stebėti panevėžiečių leidžiamų fejerverkų, bet tokiame būryje konfliktų išvengta.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų