Naujos ligoninės statybos – finišo tiesiojoje

Naujos ligoninės statybos – finišo tiesiojoje

Nedrąsios kalbos, kad Panevėžiui praverstų nauja šiuolaikiška infekcinė ligoninė, virsta kūnu. Kur ji galėtų atsirasti, svarstyti keli scenarijai. Dabar tai tik laiko klausimas.

Respublikinės Panevėžio ligoninės teritorijoje jau suplanuota statyti naują penkių aukštų gydymo įstaigą, skirtą tik sergantiesiems infekcinėmis ligomis.

Nors architektams teko pasukti galvas, kaip sutalpinti maždaug 4 000 kvadratinių metrų pastatą santykinai nedideliame ligoninės kieme, tikimasi, jog netrukus prasidės ir statybos.

Kur galėtų atsirasti naujoji infekcinė ligoninė, buvo svarstomi keli scenarijai. Galiausiai apsistota ties, kaip manoma, tinkamiausiu: ji turėtų iškilti Smėlynės gatvėje, vietoj Respublikinės Panevėžio ligoninės boilerinės, inžinerinių tarnybų, ūkinio bei atliekų rūšiavimo pastatų.

Naujai projektuojama ligoninė būtų sujungta su virtuvės pastatu, esančiu šiaurinėje pusėje. O pagrindinis įėjimas numatytas pietinėje sklypo dalyje, nuo Akušerijos korpuso. Pro jį būtų patenkama į vestibiulį.

Visą straipsnį skaitykite liepos 7 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • …o buvo kalbos, kad infekcinių ligų ligoninė turi būti ne miesto centre, o dabar prie akušerijos skyriaus, mano galva, keistokas sprendimas…

    • jei su galva kažkas , tai Nemuno g.poliklinikoje yra skyrius specialus 🙂

  • šimtas auklių-vaikas be galvos, 100 statybų-miestas be tvarkos… pradeda, nebaigia, puola kitur-susidaro vaizdas, kad Panevėžį norima paimti „įkaitu“

    • išlindai , apsidairei ir lysk vėl į š…

      • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų