Naujiems seniūnaičiams įteikti pažymėjimai

Naujiems seniūnaičiams įteikti pažymėjimai

Vakar naujai išrinkti seniūnaičiai susirinko į pirmąją seniūnaičių sueigą, kurios metu jiems įteikti pažymėjimai, išrinktas seniūnaičių sueigos pirmininkas, paskirti delegatai į Etikos bei Antikorupcijos komisijas.

„Tikiuosi, kad jūs būsite aktyvūs mūsų pagalbininkai, padėsite supažindinti bendruomenę apie vykdomus darbus bei projektus mieste, o tuo pačiu, mes tikimės sulaukti ir grįžtamojo ryšio, apie panevėžiečių lūkesčius ir įžvalgas“, – sveikindamas seniūnaičius sakė savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Panevėžys jau turi 5 naujus seniūnaičius: Katedros g. – Sandra Vilčinskienė, Parko – Virginijus Viržintas, Skaistakalnio – Džiuljeta Morkūnienė, Pilėnų g. – Sigitas Tribuišis ir Kniaudiškių g. – Bronius Vaitiekūnas. Senvagės, Pramonės, Rožyno, Nevėžio ir Sodų seniūnaitijose paskelbti pakartotiniai seniūnaičių rinkimai.

Seniūnaičių sueigos pirmininku išrinktas Virginijus Viržintas. Seniūnaičių atstovu į Antikorupcijos komisiją deleguotas S. Tribuišis, į Etikos – V. Viržintas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų