Nauji draudimai užkimšo kiemus

Nauji draudimai užkimšo kiemus

Dėl sugriežtintų karantino apribojimų prekybos centrų aikštelėse belikus vos penktadaliui vietų,  Panevėžio centrinės dalies gyventojai bijo automobilių invazijos į jų kiemus.

Kaip pasakojo Vilniaus gatvėje gyvenanti  Kristina, penktadieniais ir savaitgaliais J. Basanavičiaus ir Ukmergės gatvės taip užkemšamos, kad spūstys nusidriekia iki pat Aukštaičių gatvės. Nuo šiol Ukmergės gatvėje prie prekybos centro „Maxima“ belikus vos 20 proc. stovėjimo vietų, atvykusieji į parduotuvę ar turgų automobilius rikiuos ir taip siauruose daugiabučių kiemuose.

Ne vienerius metus su prašalaičiais, daugiabučio kieme statančiais mašinas, kovojančio J. Basanavičiaus gatvės 3-iojo namo savininkų bendrijos pirmininkas Mindaugas Raišys pasakojo, kad jau trečiadienio rytą gyventojai pajuto naujų suvaržymų pasekmes. Iki tol nematytų automobilių buvo pririkiuota net ir ten, kur statyti draudžiama, dėl ko šiukšliavežiai negalėjo ištuštinti atliekų konteinerių. Gyventojai baiminasi, kad tuoj ir patiems nebeliks vietos savame kieme.

„Parkavimo kieme reikalai jau buvo kiek apsitvarkę. Dabar į turgų atvyksta daug mažiau žmonių. Šaltuoju metu, kai nėra šviežio derliaus, žmonės labiau renkasi prekybos centrus. Tad tos problemos mums kaip ir nebeliko. Bet jau trečiadienį ryte vėl pamačiau, kad scenarijus kartojasi“, – pasakojo namo pirmininkas.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 10 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Pries karantino nurodimus visus. Tycia pykdyti simtus tukstanciu zmoniu kad ipyke dar daugiau nesilaikytu karantino nurodymu.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų