Naujasis fontanas išgąsdino panevėžiečius

Naujasis fontanas išgąsdino panevėžiečius

Į Kultūros ir poilsio parke esančią vaikų žaidimo aikštelę antradienio vakarą pramogauti atvykę panevėžiečiai ne juokais sunerimo, kai naujasis fontanas, užuot leidęs spalvotas vandens čiurkšles, pradėjo dūmyti. Kad tai ne nauji specialieji efektai, išdavė aitrus degėsių kvapas. Į vietą tuojau pat iškviesti ugniagesiai gelbėtojai.

Šie gaisro požymių neaptiko, bet dėl jaučiamo dūmų kvapo liko budėti prie fontano, kol atvyko jį prižiūrintys specialistai.

Kaip teigė fontaną eksploatuojančios bendrovės „Panevėžio specialus autotransportas“ direktorius Rolandas Ramūnas, dūmai pasipylė dėl gedimo viename iš purkštukų, kuriuose sumontuoti elektromechaniniai vožtuvai reguliuoja srovę ir jos aukštį. Į tą patį purkštuką teka ir elektra, leidžianti LED šviestuvams vandens sroves nudažyti įvairiomis spalvomis. Spėjama, kad dėl kol kas nežinomų priežasčių įvyko trumpasis jungimas ir iš fontano ėmė kilti aitrūs dūmai. Kol bus rasta tikroji gedimo priežastis, fontanas laikinai liks išjungtas.

„Panevėžio savivaldybė dabar su fontaną sumontavusiais rangovais aiškinasi, kas turi pakeisti sugedusį purkštuką. Svarbu, kad tokios situacijos nesikartotų, reikia rasti gedimų priežastis“, – teigė R. Ramūnas.

Kiek laiko modernioji parko puošmena neveiks, jo prižiūrėtojai kol kas nesiima prognozuoti.

„Sekundės“ inf.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų