I. Stulgaitės–Kriukienės nuotr.

Naujas iššūkis – masiškai sergantys darbuotojai

Naujas iššūkis – masiškai sergantys darbuotojai

Ne pirmi metai, kai verslas skambina pavojaus varpais, kad nebeliko norinčiųjų dirbti.

Dar labiau darbuotojų gretas išretino pandemija. „Sodros“ duomenimis, sausio antrąją savaitę išduodamų nedarbingumo pažymų skaičius šoktelėjo net keliomis dešimtimis procentų. Nors į ligos patalą šiuo metu dažniausiai guldo omikron atmaina, Panevėžio darbdaviai pastebi, kad pandemijos metu, kai gydytojai dažnai „apžiūri“ nuotoliniu būdu, padaugėjo gudručių, nedarbingumą išnaudojančių kaip galimybę paatostogauti.

Kaip žiniasklaidai teigė „Sodros“ Komunikacijos skyriaus patarėjos Malgožatos Kozič, antrą sausio savaitę išduodamų nedarbingumo pažymų skaičius šoktelėjo net 60 proc.

„Intensyviau auga nuo praėjusios savaitės. Jeigu lygintume praėjusio pirmadienio ir penktadienio duomenis, matytume, kad sausio 10 dieną buvo 6900 galiojančių nedarbingumo pažymėjimų, o 14 dieną – jau apie 11 000. Per savaitę išaugo 4000“, – komentavo „Sodros“ atstovė.

Visą straipsnį skaitykite sausio 19 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

 

Komentarai

 • Sirgdavom peršalimu,bet eidavom į darbus kosedami,liuliuodami,bet dabar korona,tai ir sedim namie

  • Puiki galimybė piktnaudžiauti.

   • Atsakyti
 • Pezalai

  • Atsakyti
  • Pezale, tas tavo 61% (pagal naują skaičiavimo tvarką) – tai yra tas pats, kas seniau buvo 80%, taigi gausi maždaug 80% 3 praėjusių mėnesių algos vidurkio, taip kad kartais visai apsimokėtų šitaip „paatostogaut“…

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų