Naujajam seniūnui Miežiškiai nesvetimi

Naujajam seniūnui Miežiškiai nesvetimi

 

Miežiškių seniūnija jau turi naują vedlį. Į seniūno vietą jau mėnesio pabaigoje turėtų ateiti 38-erių Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) Panevėžyje specialistas Remigijus Budreika. Darbo kryptį keičiantis vyras tvirtina, kad nei Miežiškių apylinkės, nei seniūnui priklausantys darbai jam nėra svetimi.

Panevėžio rajono savivaldybė pirmą kartą išsirinko seniūną pagal naują, tik šių metų pradžioje įsigaliojusią tvarką. Savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis ir trys Miežiškių seniūnijos seniūnaičiai po Vilniuje surengtos apklausos iš trijų į konkursą atvykusių kandidatų atrinko du. Iš jų, kaip tiesioginis seniūno darbdavys, vakar administracijos direktorius pasirinko vieną ir paskelbė galutinį sprendimą.

Miežiškių seniūnu, gavus Specialiųjų tyrimų tarnybos informaciją, turėtų tapti NMA Panevėžio patikrų vietoje skyriuje penkiolika metų pradirbęs specialistas R. Budreika.

Nacionalinėje mokėjimo agentūroje jo paskutinė darbo diena – liepos 26-oji.

Ilgai apie tai galvojau, norėjosi kažką pakeisti, tad ir ryžausi dalyvauti konkurse“, – „Sekundei“ pasakojo rajono Savivaldybės pasirinktas R. Budreika.

Jo teigimu, konkursas į seniūno pareigas nebuvo labai lengvas, teko perkąsti iš teisinių, pareigybinių ir įvairių situacijų sudėliotą riešutėlį. Sunkiausi jam pasirodė teisiniai klausimai.

Seniūno vietą viešajame konkurse laimėjęs R. Budreika Miežiškius pažįsta iš vaikystės, kai atvažiuodavo aplankyti senelių.

Pirmiausia pažins

R. Budreika tikina, kad jam Miežiškų seniūnija nėra visai nežinomas kraštas. Čia jis dar mažas leido savo vaikystės atostogas pas senelius, iš čia kilusi konkurso laimėtojo mama. Būsimo seniūno tėvai dabar gyvena Panevėžyje, o jis pats su šeima įsikūręs Dembavoje.

Turiu žmoną, vaikų, šeima mane labai palaikė dėl sprendimo eiti į seniūnus. Tėvai taip pat, nors šiek tiek ir jaudinasi, juk jų kraštas“, – sakė R. Budreika.

Būsimas seniūnas teigia kol kas neturintis didelių planų, ko pirmiausia imsis, ką keisiantis ar įvesiantis naujo. R. Budreikos nuomone, ši rajono dalis garsėja kultūra, šokiais, dainomis ir vaidinimais, tad norėtųsi tokia tėkme ir toliau šiame krašte darbuotis.

Dabartinės mano pareigos nėra labai toli nuo tų reikalų, kuriuos sprendžia seniūnas. Turėsiu tapti tarpininku tarp Miežiškių problemų ir rajono Savivaldybės“, – kalbėjo pašnekovas.

Būsimas seniūnas teigia nebijantys iškvietimų ir vidury nakties. O pailsėti, kai turi laisvo laiko, jis tikrai moka. Po darbų R. Budreika sportuoja, nuo vaikystės propaguoja svorių kilnojimą, su šeima leidžiasi į keliones, į gamtą.

Konkursą į Miežiškių seniūno vietą laimėjęs kandidatas nepriklauso jokiai politinei partijai ir artimiausiu metu nė su viena tokios sąjungos sudaryti neketina.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų