P. Židonio nuotr.

Parduotuvėje reikės ne tik pinigų

Parduotuvėje reikės ne tik pinigų

Lietuvoje nuo šio pirmadienio prasidėjo nepasiskiepijusiųjų karantinas – be galimybių paso visiems atviros tik nedidelės maisto bei būtinųjų prekių parduotuvės, turinčios įėjimą iš lauko.

Visos kitos veiklos – tik pateikus galimybių pasą ir perėjus patikrą. Vieni naująja tvarka džiaugiasi, kiti neslepia pasipiktinimo, kad be galimybių paso prekybos centruose lieka užvertos net tokios įstaigos kaip paštas, vaistinės ar bankų padaliniai.

Pirmadienio popietę Panevėžyje prie „Maximos“ parduotuvės Klaipėdos gatvėje lauke būriavosi apie dvi dešimtys žmonių. Eilė gana greitai judėjo, mat prie durų galimybių pasus tikrino du darbuotojai. Nors apie tai, kad nuo rugsėjo 13-osios daugelyje prekybos ir paslaugų vietų reikės galimybių pasų, informacija skelbiama jau kelios savaitės, vis tiek atsirado tokių, kuriems parduotuvėje įrengto patikros posto pereiti nepavyko.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 14 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Pasibaige demokratija. Kovojo uz laise prie sovietu, o dabar patys sugalvojo rezima diktatura ivesti.

    • Sakyciau demokratija klesti! Kiekvienas laisvas pasirinkti,skiepytis ar ne ir zino to pasekmes. O prie sovietu, jau visi butumet suskiepyti ir niekas jusu nuomones neklaustu.

  • Taigi, taigi, nepriklausomoje, turtingoje, demokratinėje, europietiškoje Lietuvėlėje įteisinta segregacija. Konstitucija galima nusišluostyti tam tikrą vietą, nors deja, popierius nelabai tam tinkamas.

  • tik vergai su avino pasais gali stoveti prie maximos ir maldauti kad juos ileistu 😀

  • Čia Tomas labai taikliai pasakė. Palaikysiu ie aš nedidukes parduotuves: Norfutę, Aibę. Ten irgi yra būtiniausių dalykų. Susitaupys pinigėlių atostogoms.

  • Fasistine valstybe lietuva.Vietoj Vycio tuoj bus Svastika!

    • Koks tau, londonieciui, skirtumas?

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų