Nauja „Grauduvos“ vadovė nemato galimybių mažinti kainų

Nauja „Grauduvos“ vadovė nemato galimybių mažinti kainų

Po ritualinių paslaugų įmonėje „Grauduva“ atlikto audito skandalingų išvadų be nuolatinio direktoriaus metus dirbusi bendrovė sulaukė naujo vadovo. Įmonės valdyba, sudaryta iš trijų Savivaldybės atstovų, direktore paskyrė 19-ika metų šioje bendrovėje dirbančią Aušrą Bertulienę.

Jos karjera „Grauduvoje“ prasidėjo 1998-aisiais nuo užsakymų priėmėjos pareigų. Prieš aštuonetą metų ji tapo įmonės vadybininke, o nuo pernai birželio – bendrovės laikinąja direktore.

„Grauduvos“ vadovo vieta liko laisva po to, kai pernai įmonėje auditą atlikę Savivaldybės kontrolieriai nustatė šiurkščių pažeidimų, nustebinusių net pačius kontrolierius.

Audito duomenimis, prekėms ir paslaugoms įmonė taikė nesuvokiamus, didesnius nei 2800 proc. antkainius, išankstinės sutartys su klientais laidojimo paslaugoms suteikti surašytos kone iš oro, todėl tokį sandėrį su „Grauduva“ sudaręs žmogus negalėjo būti garantuotas, kad jo laidotuvės bus tokios, kokių tikėjosi mokėdamas pinigus. Nors laidojimo paslaugos yra viena pelningiausių, augančių ir nuolatines pajamas užtikrinančių verslo šakų, o „Grauduva“ Aukštaitijos sostinėje susišluoja apie 48 proc. visų užsakymų, bendrovės pelningumo rodikliai buvo blogi. Pastaruosius keletą metų metinis pelnas tesiekdavo vos 2000–3000 Eur ir tik pernai, metų pabaigoje įmonę pradėjus krėsti Savivaldybės kontrolieriams, bendrovės pelnas staiga šoktelėjo penkiskart.

Po tokių skandalingų audito išvadų „Grauduvos“ direktorius Stanislovas Paipolas buvo atleistas iš pareigų.

„Visus metus tvarkėme audito išvadas, nebuvo laiko nė kažką pamąstyti į priekį“, – teigė A. Bertulienė, paklausta apie bendrovės perspektyvas.

Nors pastaraisiais metais Panevėžyje išaugo ritualinių paslaugų užsakymai, vis dėlto naujoji direktorė teigė nematanti galimybių mažinti kainų.

Komentarai

  • Paskutinį kartą Grauduvos paslaugomis naudojomės prieš 3 metus. Šarvojome baltojoje salėje-tik ši buvo laisva.Labai papiktino,kad salėje beveik nėra sėdimų vietų.Tie pasieniuose sustatyti nepatogūs minkštasuoliai sutalpina vos kelis žmones.Kadangi mūsų gausi giminė,žmonės vyresnio amžiaus-buvo tiesiog gėda,kad nėra kur atsisėsti.Tarnautoja ateidavo „patvarkyti gėlių“,bet išeities nesiūlė.Patys ėjome į administraciją,atsinešėme kėdes…aplamai Panevėžyje beveik visos šarmojimo salės apgailėtinos:mažos,neskoningai įrengtos.Nuvykite į Kėdainius-pasižiūrėkite kaip paprastomis medžiagomis skoningai įrengiamos taip reikalingos ir nemažus pinigus kainuojančios patalpos

  • Grauduvoje duobkasiai geria nuo ryto iki vakaro. Miega ten pat rūsyje, po to eina su kvapu ir laidoja mirusius. Esu pakraupusi nuo tokiu darbuotojų.Ką veikia direktorė? Manau reikia kviesti policiją ir dėti šiai įstaigai baudas. Gal tada pradės gerbti mirusius ir jų artimuosius.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų