Narkotikų versle galėjo suktis ir Panevėžio policijos pareigūnas

Narkotikų versle galėjo suktis ir Panevėžio policijos pareigūnas

Panevėžyje demaskavę narkotikų gamybos laboratoriją pareigūnai negalėjo patikėti aptikę, jog tokiame „versle“ galėjo suktis ir jų kolega kriminalistas.

Kaip praneša Panevėžio apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas, po sėkmingai atlikto tyrimo Imuniteto ir vidaus tyrimo skyriaus pareigūnai, vadovaujami Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorų, padedant kitų padalinių pareigūnams, surado narkotikų laboratoriją – nelegaliai auginamas ir realizavimui ruošiamas narkotines medžiagas kanapes tam specialiai įrengtoje ir pritaikytoje bei apsaugotoje patalpoje.

Antradienį buvo sulaikyti trys asmenys, kurie įtariami neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis su tikslu jas parduoti ar kitaip platinti. Įtariama, kad asmenys veikė organizuotoje grupėje.

Panevėžio apskrities policijos bendruomenę labiausiai šokiravo tai, kad vienas iš įtariamųjų – jų kolega policijos pareigūnas. Visi trys įtariamieji šiandien buvo pristatyti į teismą, kur jiems skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Tyrimas tęsiamas, įtariamųjų gali daugėti.

Panevėžio VPK pranešime teigiama, jog Lietuvos policija nesitaiksto su negerovėmis, netoleruoja nesąžiningų kolegų ir visi policijos darbuotojai privalo žinoti, kad vos nusižengę įstatymams nedelsiant bus patraukti atsakomybėn įstatymų nustatyta tvarka.

Komentarai

  • tai kur nuotraukos,pavardes!!!! kaip visad nutylima!! o zmogelis bidona pavoge,kad pavalgyt,nuo a iki b priraso!!

  • o koks likimas to policininko kurio automobilis isverte tvora ZARASUOSE dar neismestas is darbo kazkodel labai greit uztylo apie si ivyki.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų